Hoş geldiniz, Misafir! Kayıt Olun, Firmanızı ve Ürünlerinizi Ekleyin! | | Türkçe

 • Resim, Video ve Haberlerinizi
  Gönderin TRTEX.COM'da Yayınlayalım
 • Tarafsız Gerçek Haberler
  TRTEX.COM
 • En İyilerin Buluşma Noktası
  www.trtex.com
 • 2012 Ürün Fotolarınızı
  Bize Yollayın Galeride YayınlayalımŞifremi Unuttum

Hatırla

Brillant Konya ve Çevresi Müşterileri 20 Nisan’da Konya Anemon Hotel’de Buluşuyor.

14 Nisan 2017
Haber: Ömer AŞICI

Eymes / Brillant; farklı iller ve bölgelerdeki sezona özel ürün sunum etkinliklerini sürdürmeye ve müşterilerine birebir hizmet ve destek vermeye devam ediyor.
Bu etkinliklerden biri de, 20 Nisan Perşembe günü Konya Anemon Hotel’de yapılacak.
Konya ve çevresinden gelecek olan müşterilerin iştirak edeceği etkinlikte; başta 2017 yılına özel olarak hazırlanan “Brillant Bella Koleksiyonu”nun yanı sıra; Brillant’ın yeni havuz ürünleri hemen tüm etkinliklerde olduğu gibi sezona özel fiyatları eşliğinde müşterilerin hizmetine sunulacak.
Ayrıca Anemon Hotel’in özel sunum alanında sergilenecek olan, özellikle sektörel pazarı çeşitlendiren “Brillant Halı Örtüsü”, “Brillant Koltuk Örtüsü”, “Brillant Yatak Örtüsü”, “Brillant Battaniye” ve banyo paspası da; yine bu etkinlikte müşterilerinin beğenisine sunulmuş olacak…
Eymes Ankara Bölge Müdürü Dağhan Şarvan “ Bu özel etkinliğimizde Konya ve çevresinden gelecek olan değerli müşterilerimize bire bir hizmet ve destek vererek, bu vesile ile dostluklarımızı da tazelemiş olacağız...
Ayrıca Brillant’ın en yeni koleksiyonları, farklı ürünleri ve 2017 sezonuna özel fiyatlarıyla; müşterilerimize artı kazançlar eşliğinde yeni bir satış heyecanı da sunmuş olacağız” dedi.
close Bir Daha Gösterme
Bu sayfa 0.13253688812256 saniyede oluşturuldu.