Hoş geldiniz, Misafir! Kayıt Olun, Firmanızı ve Ürünlerinizi Ekleyin! | | Türkçe

 • Resim, Video ve Haberlerinizi
  Gönderin TRTEX.COM'da Yayınlayalım
 • Tarafsız Gerçek Haberler
  TRTEX.COM
 • En İyilerin Buluşma Noktası
  www.trtex.com
 • 2012 Ürün Fotolarınızı
  Bize Yollayın Galeride YayınlayalımŞifremi Unuttum

Hatırla

Tanrıverdi Tekstil Türkiye Pazarına Çok Daha Güçlü ve Dinamik Giriyor.

19 Nisan 2017

Tanrıverdi Tekstil Kurucusu ve Yönetim Kurulu Başkanı Recep Tanrıverdi önderliğinde iç pazarda daha donanımlı,daha aktif ve yepyeni bir vizyonla her zaman olduğu gibi yerini alacak.
Türkiye’nin en büyük üretim tesislerinden birine sahip olan Tanrıverdi Tekstil, bu tesislerde mevcut üretim kalitesiyle iç pazar için hazırlanan katma değerli ürün çeşitlerini "Verdi" markasıyla piyasaya sunmaya hazırlanıyor.
Tanrıverdi Grup Genel Müdürü Kadir Yenel ,iç piyasaya yapılan yeni yatırımlarla pazar paylarını iki katına çıkaracaklarını, bu değişimin tüm sektöre ve bayilerimize heyecan verecek etkide olacağını belirtti.
Perde,döşemelik ve mekanik sistemler ürün gruplarındaki yeni koleksiyonlarını yenilikçi,güncel ve öncü olma anlayışıyla yıl boyunca tüm bayilerine zaman gözetmeksizin hep bir adım ileri giderek üretecek olan Tanrıverdi Tekstil, güçlü iç piyasa ekibiyle sektörümüze yeni bir soluk kazandıracağı gözleniyor.
Tanrıverdi Tekstil’den yapılan duyuruda Verdi markasıyla bölge satış sorumluları kanalıyla yeni bayilikler verileceği de belirtildi.
 
İLETİŞİM
Genel Merkez Adres: Hobyar Mah.  Rahvancı Sok. No: 2 Kat: 5
Telefon: 444 71 34
E-posta: merkez@verdihome.com

close Bir Daha Gösterme
Bu sayfa 0.14588189125061 saniyede oluşturuldu.