Hoş geldiniz, Misafir! Kayıt Olun, Firmanızı ve Ürünlerinizi Ekleyin! | | Türkçe

 • Resim, Video ve Haberlerinizi
  Gönderin TRTEX.COM'da Yayınlayalım
 • Tarafsız Gerçek Haberler
  TRTEX.COM
 • En İyilerin Buluşma Noktası
  www.trtex.com
 • 2012 Ürün Fotolarınızı
  Bize Yollayın Galeride YayınlayalımŞifremi Unuttum

Hatırla

Mersin Brillant Etkinliği 8-9-10 Mayıs’ta Wonasis Resort Aqua’da Yapılacak…

28 Nisan 2017
Haber: Ömer AŞICI

Eymes / Brillant; farklı iller ve bölgelerdeki sezona özel ürün sunum etkinliklerini sürdürmeye ve müşterilerine birebir hizmet ve destek vermeye devam ediyor.
Bu etkinliklerden biri daha 8-9- 10 Mayıs tarihlerinde Mersin “Wonasis Resort & Aqua”da Yapılacak…

Etkinlikte; Başta 2017 sezonu gözetilerek hazırlanan “Brillant Bella” Koleksiyonu olmak üzere; Brillant’ın en yeni havuz ürünleri; hemen tüm etkinliklerde olduğu gibi sezona özel fiyatları eşliğinde konuk müşterilerin beğenisine sunulacak.
Ayrıca otelin özel sunum alanında sergilenecek olan ve sektörel pazarı renklendiren “Brillant Halı Örtüsü”, “Brillant Koltuk Örtüsü”, “Brillant Yatak Örtüsü”, “Brillant Battaniye” ve “Banyo paspası” da, yine bu etkinlikte müşterilerin mağaza ve reyonlarını çeşitlendirecek yeni ürünler olarak dikkat çekecek…

Konuk müşteriler 9 Mayıs akşamı ise, fasıl eşliğinde gala yemeğinde bir araya gelecekler ve sıra gecesi eğlencesini de hep birlikte paylaşmış olacaklar.
Eymes Adana Bölge Müdürü Sezer Dinar Çöl; “Mersin ürün etkinliğimiz ile müşterilerimize tüm ekibimiz ile birlikte bire bir hizmet vereceğiz.
Özellikle Brillant Bella Koleksiyonu ve yeni havuz ürünlerimiz eşliğindeki etkinliğimizin, yeni sezon arifesinde müşterilerimizin satış hareketlerini öne çekeceğini ve artı kazançlara vesile olacağını düşünüyoruz. Bu nedenlerle tüm müşterilerimizi etkinliğimize davet ediyorum” dedi…
close Bir Daha Gösterme
Bu sayfa 0.12919521331787 saniyede oluşturuldu.