Hoş geldiniz, Misafir! Kayıt Olun, Firmanızı ve Ürünlerinizi Ekleyin! | | Türkçe

 • Resim, Video ve Haberlerinizi
  Gönderin TRTEX.COM'da Yayınlayalım
 • Tarafsız Gerçek Haberler
  TRTEX.COM
 • En İyilerin Buluşma Noktası
  www.trtex.com
 • 2012 Ürün Fotolarınızı
  Bize Yollayın Galeride YayınlayalımŞifremi Unuttum

Hatırla

Mays Perde Yeni Yerinde Yeni Sezona Hazır!

6 Mayıs 2017
MAYS PERDE;2007 yılında kurulmuş olup yaklaşık 10 yıldır perde sektöründe hizmet vermektedir. Firmamız; bu 10 yıl boyunca yukarı doğru yükselen bir grafik çizmiş olup, dürüst ticaret zihniyeti ile müşterilerine daha kaliteli ve daha güvenilir bir hizmet sunmayı prensip edinmiştir. Her geçen gün kendimizi yenilemek ve daha üstün hizmet vermek için yoğun çalışma içerisindeyiz.
Sektördeki sıkıntılara rağmen büyümesini sürdüren firmamız; 2016 yılında 1.600 m2 kendine ait binasına geçip, hizmet vermektedir. Ürün yelpazemiz içerisinde Verdi,Küçükçalık ve Taç markalı ürünlerin yanı sıra; kendi markamız ile özel ürettiğimiz, birbirinden farklı desenleri müşterilerimizin beğenisine sunmaktayız. 
Amacımız; yenilikçi, dürüst ve güvenilir bir ticaret anlayışı içinde hareket etmektir. Sektörün en büyük sorunlarından biri olan,taklitçi zihniyetten uzak durup; kendi çizdiğimiz yolda yürümekte prensiplerimizin başında gelir. 
Türkiye genelinde 400 bayiye ulaşan firmamız; büyümesini, bilinçli ve kontrollü bir şekilde sürdürmektedir. Bize gönül veren, bu yolda bizimle birlikte yürüyen 400 bayimize ve diğer müşterilerimize teşekkür eder; işlerinde başarılar dileriz. MAYS ailesi olarak; sektörde yeni olmamızın da avantajını kullanarak size hizmet etmekten gurur duymaktayız. Bu sektöre hizmeti ve emeği geçen herkese teşekkür eder; çalışmalarında başarılar dilerim.
Hayırlı günler dileğiyle...
CENGİZ ÖKSÜZ
close Bir Daha Gösterme
Bu sayfa 0.14120697975159 saniyede oluşturuldu.