Hoş geldiniz, Misafir! Kayıt Olun, Firmanızı ve Ürünlerinizi Ekleyin! | | Türkçe

 • Resim, Video ve Haberlerinizi
  Gönderin TRTEX.COM'da Yayınlayalım
 • Tarafsız Gerçek Haberler
  TRTEX.COM
 • En İyilerin Buluşma Noktası
  www.trtex.com
 • 2012 Ürün Fotolarınızı
  Bize Yollayın Galeride YayınlayalımŞifremi Unuttum

Hatırla

Brillant Etkinliği 27 Temmuz’da Afyon Çakmak Termal Hotel’de Yapılacak

Unnamed 2
21 Temmuz 2017

Haber: Ömer AŞICI

 

Eymes / Brillant; farklı iller ve bölgelerdeki sezona özel ürün sunum etkinliklerini sürdürmeye ve müşterilerine birebir hizmet ve destek vermeye devam ediyor.

Bu etkinliklerden biri de 27 Temmuz’da Afyon “MCG Çakmak Termal Hotel”de yapılacak.

Afyon başta olmak üzere, Ankara, Konya, Burdur, Denizli, Isparta Eskişehir, Kütahya, Balıkesir ve Çanakkale illerinden gelecek olan müşterilerin iştirak edeceği etkinlikte; başta 2017 yılına özel olarak hazırlanan “Brillant Bella Koleksiyonu”nun yanı sıra; Brillant’ın yeni havuz ürünleri hemen tüm etkinliklerde olduğu gibi sezona özel fiyatları eşliğinde müşterilerin hizmetine sunulacak.

Ayrıca otel sunum alanında sergilenecek olan, özellikle sektörel pazarı çeşitlendiren “Brillant Halı Örtüsü”, “Brillant Koltuk Örtüsü”, “Brillant Yatak Örtüsü”, “Brillant Battaniye” ve banyo paspası da; müşterilerin beğenisine sunulmuş olacak…

Bu etkinlikte “Brillant Halı Türkiye Satış Distribütörü İlkadım Grup’da, sunum alanındaki özel reyonunda “Brillant Halı” ve çeşitlerini sergileyerek müşterilerine hizmet verecek.

Ege Bölge Müdürü Yaşar Sucu,“ Etkinliğimize farklı illerden birçok değerli müşterimiz gelecek. Böylece kendilerine yeni perde ve ürün koleksiyonlarımızı tanıtmış, bilgi vermiş olacağız. Bu buluşmamız, aynı zamanda geleneksel dostluklarımızı tazelemenin de bir vesilesi olacak” dedi...  

close Bir Daha Gösterme
Bu sayfa 0.13291907310486 saniyede oluşturuldu.