Hoş geldiniz, Misafir! Kayıt Olun, Firmanızı ve Ürünlerinizi Ekleyin! | | Türkçe

 • Resim, Video ve Haberlerinizi
  Gönderin TRTEX.COM'da Yayınlayalım
 • Tarafsız Gerçek Haberler
  TRTEX.COM
 • En İyilerin Buluşma Noktası
  www.trtex.com
 • 2012 Ürün Fotolarınızı
  Bize Yollayın Galeride YayınlayalımŞifremi Unuttum

Hatırla

Hakkımızda

2006 Mart ayında www.trtex.com adresinde yayın hayatına başlayan TÜRKİYE EV TEKSTİLİ PORTALI, geçen zaman içerisinde bu sektörde önemli bir yere geldi. Her boyuttaki sektör temsilcileri ile son kullanıcıya hitap edilerek hazırlanan sitede; ürün tanıtımları, haberler, galeri, advertorial, köşe yazıları gibi bölümler bulunmaktadır. Site içerisinde yapılan anketlerle sektörün nelere ihtiyacı olduğu, ne gibi değişikliklere gidilmesi gerektiği hakkında ilk elden bilgi edinilmektedir. Üretici, perakendeci ve satıcıların yanı sıra son kullanıcıların da tercih ettiği portal bu alanda önemli bir mecra haline gelmiştir.

 

Perde, Halı, Çeyiz, Aksesuar, Döşemelik ve yeni eklenen Mobilya, Zemin Döşemesi, Avize, Duvar Kağıtları, Stickerlar, Bahçe Mobilyası  kategorileri ile Trtex galeri bölümü önemli bir ürün portföyüne sahiptir. Tüm kategorilerde binlerce ürünün sergilendiği galeride her geçen gün ürün saysı ve çeşitliliği artmaktadır. İki bölümde kurgulanmış olan haber bölümünde sektörden haberlerin yer aldığı bölüm güncel ve önemli gelişmeleri en hızlı ve en doğru bir şekilde duyuruyor. Galeri haberleri ise yeni ürünleri, son kullanıcının da dikkatini çeken önemli gelişmeleri aktararak daima canlı ve güncel bir haber platformu oluşturuyor.

 

HOME TREND EV TEKSTİLİ DERGİSİ, Şubat 2007'de çıkan ilk sayısında 3.000 kişiye ulaştı. Mayıs ayında yayınlanan Özel Fuar Sayısı ise 5.000 adet basıldı. Home Trend, İstanbul EVTEKS 2007 fuarında yerli ve yabancı ziyaretçilere dağıtıldı, ayrıca www.trtex.com ev tekstili portalımızın  üyelerine de ücretsiz olarak gönderildi.

Home Trend, sektörel gelişmeler ve haberlerin yer aldığı Haber Trend bölümü ile sektör temsilcilerine bilgi akışı sağlıyor; Kapak Konusu, Sektör Dünya ve Sektör Türkiye bölümleri ile gündeme ışık tutuyor. Markaların mağazalarını tanıtan Marka Mekan bölümü, önemli fuarları takip eden Fuar ve bilimsel makalelerin yer aldığı Dosya Konularıyla Home Trend, ev tekstili sektöründe önemli bir boşluğu dolduruyor. Galeri bölümünde ev tekstili ürünlerinin farklı örneklerini görmek mümkün. Vitrin bölümüyle gözalıcı vitrinler, Parantez bölümüyle ev tekstili ürünlerinin teknik özellikleri tanıtılıyor. Home Trend'de teknik ve sektörel bilgilerin yanı sıra daha farklı açılımları olan Tavanarası, Stil, İz ve Kapıların Ardı bölümleri bulunuyor.

Tüm bunların yanısıra, Home Trend'in 6. sayısı çıktıktan sonra günümüzün teknolojik yayın mecrası olan internet’de TRTEX.COM olarak yayın hayatına başladık. Medya-T’nin markaları olan TRTEX ve Home Trend Türk ev tekstilinde güçlenerek çalışmalarına devam etmektedir. Home Trend ismini geliştirdiğimiz perde giydirme programı ile bütünleştirerek www.hometrend.com.tr ve www.hometrenddesinger.com dijital perde giydirme ve dekorasyon programı haline getirip dünya’da bir ilke imza atmış olduk.

 

Medya-T

 

Yazılım Yayıncılık Reklam ve Tekstil Ürünleri Paz. San. ve Tic. Ltd. Şti.

Adres:
Halkçı Sokak No: 29/11 Bakırköy - İstanbul

Telefon:
(0 212) 561 30 20  

Faks

(0212) 561 30 15


E-Mail:
info@trtex.com

 

close Bir Daha Gösterme
Bu sayfa 0.10947203636169 saniyede oluşturuldu.