Hoş geldiniz, Misafir! Kayıt Olun, Firmanızı ve Ürünlerinizi Ekleyin! | | Türkçe

 • Resim, Video ve Haberlerinizi
  Gönderin TRTEX.COM'da Yayınlayalım
 • Tarafsız Gerçek Haberler
  TRTEX.COM
 • En İyilerin Buluşma Noktası
  www.trtex.com
 • 2012 Ürün Fotolarınızı
  Bize Yollayın Galeride YayınlayalımŞifremi Unuttum

Hatırla

Web Hizmetleri

Türkiye'nin içinde bulunduğu ekonomik durumda ihracat yapmanın ve ülke içi ekonomiyi canlandırmanın önemi oldukça büyüktür.

İhracat arayışında ise WEB sitesi üzerinden uzak pazarlara erişim hem zaman hem de maliyet açısından oldukça uygundur.

WEB sitesini kullanarak ticaret yapabilmek için öncelikle “Internetin ticari gücünü ne kadar tanıyorum” sorusunu sormamız gerekiyor.

İnternet'teki Pazar yerleri “Trade-point” ler bir ahtapotun kolları gibidir.


İyi hazırlanmış web sitesi bir fabrika gibidir. Web siteleri 7/24 çalışır, insan gücü istemez, ekonomiktir. Özellikle ev tekstili, perde, dekorasyon ürünleri ve hizmetleri bizim uzmanlık alanımızdır. Şimdiye kadar yaptığımız tüm web siteleri amaçlarına ulaşmış, firma sahiplerine ciddi oranda para, müşteri ve marka değeri kazandırmıştır. Referanslar için www.medya-t.com adresini ziyaret edebilirsiniz.


Medya-T reklam ajansı olarak yazılımlarımızı 3 kademeye ayırabiliriz.


1- Üretici ve Toptancı firmalar için..

Müşterilerinizin hızlı açabileceği, içeriğine kolay ulaşabileceği, kurumsal kimliğinizin tarz ve renkleri ile bütünleşmiş, kurumsal web tasarım çözümlerimizden yararlanın. Hazırlanan web siteniz tüm tarayıcı (browser) çeşitleri ile hatasız olarak çalışarak, Google, yahoo, bing gibi arama motorlarında, sektörünüzle alakalı anahtar kelimelerde üst sıralarda yer alın. Akıllı yönetim paneliyle kendi ürün fotoğraflarınızı, haberlerinizi, anahtar kelimelerinizi, reklamlarınızı 7/24 yayınlama imkanına sahipsiniz. Ayrıca en az 4 dilde otomatik çeviri yapan yönetim panelinin tamamı türkçe olarak dizayn edilmiştir. Ürün satışınızı yapan bayilerinizi google eart haritasi ile belirleyebilir, şifre belirleyerek sizinle irtibat kurmasını, sipariş geçmesini sağlayabilirsiniz.


2- Perakende firmalar için...


Perakende satış mağazası sahipleri içinde geliştirdiğimiz akıllı web sayesinde müşterilerin sizlere kolayca ulaşmasını sağlamak mümkün. Hızlı açılan, güvenliği sağlanmış web sitesinin tamamını sizler yönetebiliyorsunuz. Türkçe yazılmış yönetim paneline; ürün fotoğrafları, haberler, e-mail kayıtları ve toplu e-mail atma özellikleri ile işlerinizi hafifletiyoruz. Arama motorlarının özellikle istediği anlaşılması kolay "CSS" yazılımı ile arama motorlarında üst sıralara gelme imkanı.  İstenildiği taktirde çok dillere çevirme özelliğide eklenebiliyor. Görsellik perde ve dekorasyon sektöründe çok önemlidir bu yüzden Türkiyede sadece bizim geliştirdiğimiz toplu resim yükleme ve resimlere isim verme işlemi zamandan tasarruf yaparken google ve yahoo gibi arama motorlarında resimli aramalarda ürünlerinizi yine ilk sayfalara taşıma imkanı sunuyor.


3- Online web yazılımları...


İnternet ortamında firmalara özel proje bazında yazılımlar yapmaktayız. Hometrend Perde ve dekorasyon giydirme programı ile dünyada bir ilke imza attık. Online hazırlanan program sayesinde internetin olduğu heryerden bilgisayarınıza girip programı kullanabilirsiniz. Ev tekstili, perde ve diğer dekorasyon ürünleri satışı yapan tüm firmalara online internet web projeleri bazında veya üretici firmalar için otomasyon yazılımları yapmaktayız.


Bilgi ve tecrübelerimizden ücretsizyararlanmak için bizi arayabilir veya yazabilirsiniz. Türkiye'nin daha iyi ihraacat yapması ve markalar çıkarması için biz çalışmaya ve hizmet etmeye hazırız...


Medya-T

Yazılım Yayıncılık Reklam ve Tekstil Ürünleri Paz. San. ve Tic. Ltd. Şti.

Adres:
Halkçı Sokak No: 29/11 Bakırköy - İstanbul

Telefon:
(0 212) 561 30 20  

Faks

(0212) 561 30 15E-Mail:
info@trtex.com
close Bir Daha Gösterme
Bu sayfa 0.138916015625 saniyede oluşturuldu.