Eymes / Brillant 20 İlde Daha Müşterileriyle Buluşacak!
Brillant, 2017 sezon başından günümüze kadar sürdüre gelen ürün etkinliklerini kesintisiz olarak devam ettiriyor.

Farklı illerdeki bu etkinlikler, müşterilere birebir hizmet vermek, ürün bazındaki talep ve istemlerini yerinde çözmek, dolayısı ile zamanı da doğru kullanmak ilkeleriyle, çok yararlı bir buluşma noktasını ifade ediyor. Böylece farklı illerdeki Brillant müşterileri, düşündükleri, tercih ettikleri, talep ettikleri ürün seçenekleriyle birebir hizmet eşliğinde bağlantılarını yapabiliyorlar.
Dolayısı ile Eymes / Brillant Eylül ve Ekim 2017 sürecinde de, 20’yi aşkın ilde ürün etkinliklerini yapmış olacak. Bu etkinliklerde en yeni ve farklı koleksiyonlar eşliğinde, yeni havuz ürünleri de, hemen tüm etkinliklerde olduğu gibi sezona özel fiyatları eşliğin müşterilerin hizmetlerine sunulacak. Bu kent etkinliklerinde ayrıca; Brillant Yatak Örtüsü, Brillant Battaniye ve Banyo Paspası’da özel alalarda sergilenmiş olacak.
Eymes / Brillant Satış ve Pazarlama Direktörü Bakış Teke Bu konuyla ilgili olarak şunları söyledi:
“Brillant eşliğindeki bu etkinliklerimizi esasen uzun bir süredir devam ettirmekteyiz. İllerdeki müşterilerimiz bu işbirliğimizi pratikte çok yararlı buluyorlar. Zamansal açıdan kazançlarını ve elbette hizmetin birebir ayaklarına kadar gelmesinden çok memnun oluyorlar. Dolayısı ile bu çalışmalarımız sürdürmeye ve hizmet vermeye kararlıyız.
Bu etkinliklerdeki doğru rotamız, İzmir’den Erzurum’a, Antalya’dan Samsuna tam bir Türkiye profili içindeki çalışma ve buluşma tempomuz olacak. Bir anlamda, ‘Türkiye’de bu harita ve hedef doğrultusunda ayak basmadığımız ‘il kalmayacak diyebilirim ve bunda kararlıyız.” Dedi.