Brillant Dostları Yeni Koleksiyon “Brillant Gallery”i Anlatıyor Ramazan Maraz - Karabük
Haber: Ömer Aşıcı

Brillant her zamanki gibi yeni sezon yepyeni bir koleksiyon “Brillant Gallery” ile girdi…
Durağan piyasayı hareketlendiren ve canlandıran bu yeni koleksiyon, Brillant Dostları başta olmak üzere sektörel pazarda da büyük bir ilgi ve talep görmüş durumda. Yenilikçi ürün ve koleksiyonlarını her sezonda uygulayan ve mevcut pazara artı bir kazanç fırsatı sunan Brillant; şimdi de “Brillant Gallery” ile Brillant Dostları’nın yanında ve müşterilerinin hizmetinde…

“Brillant Gallery” anlaşmasını imzalayan Karabük’te “Asya Perde”nin sahibi Sayın Ramazan Maraz, Brillant ve yeni koleksiyon hakkındaki görüşlerini kısaca şöyle özetliyor: “ Brillant ürünlerini 12 yıldan bugüne mağazamda satmaktayım. Brillant Türkiye’de perde denildiği zaman öncelikle öne çıkan ilk ve duayen bir markadır. Brillant’ın tasarım zenginliği, yenilikçiliği, farklı koleksiyonları ile perde dünyasında ayrı bir yeri vardır. Brillant bunların yanı sıra, perde modasını yönlendiren, satıcı ve tüketicilere güven veren tecrübeli bir markadır.
Anlaşmasını yaptığım Brillant Gallery koleksiyonunu beğendim. Özellikle fonlukları ile dikkat çekiyor. Bu yeni koleksiyon Karabüklü müşterilerimizce ve zaman içinde ilgi çekecektir diye düşünüyorum…”

İLETİŞİM:

Asya Perde
Ramazan Maraz -0544 350 85 81
Bayır Mah. Kemal Güneş Cad. Çebioğlu Plaza
No: 42/A KARABÜK