Brillant Dostları Yeni Koleksiyon “Brillant Gallery”i Anlatıyor Mustafa Arpa - Seyhan / Adana
Haber: Ömer Aşıcı

Brillant her zamanki gibi yeni sezon yepyeni bir koleksiyon “Brillant Gallery” ile girdi…
Durağan piyasayı hareketlendiren ve canlandıran bu yeni koleksiyon, Brillant Dostları başta olmak üzere sektörel pazarda da büyük bir ilgi ve talep görmüş durumda. Yenilikçi ürün ve koleksiyonlarını her sezonda uygulayan ve mevcut pazara artı bir kazanç fırsatı sunan Brillant; şimdi de “Brillant Gallery” ile Brillant Dostları’nın yanında ve müşterilerinin hizmetinde…
“Brillant Gallery” anlaşmasını imzalayan Seyhan / Adana’da “Arpa Tekstil”in sahibi Sayın Mustafa Arpa, Brillant ve yeni koleksiyon hakkındaki görüşlerini kısaca şöyle özetliyor:

“15 yıldır Brillant ürünlerini ve koleksiyonlarını Seyhan’daki mağazamda müşterilerime sunmaktayım… Brillant’ı tanımlamam gerekirse şunları söyleyebilirim:

Brillant Türkiye’de perde dünyasında tüketicilerce akla gelen ilk markadır. Çünkü Brillant daima malının arkasında duran, satıcı ve alıcıya da güven veren bir numaralı markadır. Brillant’ın pazarda farklı ürün, desen, renk ve çeşitliliği ile de her zaman özel bir yeri vardır.

Anlaşmasını yaptığım Brillant Gallery koleksiyonunu çok beğendim. Perde modasına renk katacaktır. Yeni yılda mağazamızda müşterilerimizce de rağbet göreceğini söyleyebilirim.”

İLETİŞİM:
ARPA TEKSTİL
MUSTAFA ARPA- 0533 562 81 75
ABİDİNPAŞA CAD. NO: 41/A
SEYHAN -ADANA