Brillant Dostları Yeni Koleksiyon “Brillant Gallery”i Anlatıyor Gülsüm Yaman - Manavgat / Antalya
Haber: Ömer Aşıcı

Brillant her zamanki gibi yeni sezon yepyeni bir koleksiyon “Brillant Gallery” ile girdi…
Durağan piyasayı hareketlendiren ve canlandıran bu yeni koleksiyon, Brillant Dostları başta olmak üzere sektörel pazarda da büyük bir ilgi ve talep görmüş durumda. Yenilikçi ürün ve koleksiyonlarını her sezonda uygulayan ve mevcut pazara artı bir kazanç fırsatı sunan Brillant; şimdi de “Brillant Gallery” ile Brillant Dostları’nın yanında ve müşterilerinin hizmetinde…

Aypa Tekstil müşterimiz olarak, “Brillant Gallery” anlaşmasını imzalayan Manavgat / Antalya’da “Aspendos Mefruşat”ın sahibi Sayın Gülsüm Yaman, Brillant ve yeni koleksiyon hakkındaki görüşlerini şöyle özetliyor:

“Brillant’ın satış elemanları yıllar önce mağazamıza araçları ile gelir ve biz de onlardan büyük miktarda gipür satın alırdık... Brillant’ı o yıllardan günümüze 20 yıldır tanıyorum ve ürünlerini mağazamda satmaya devam ediyorum… Brillant ürünlerini de halen Aypa Tekstil’den temin ediyorum… Brillant farklı ürünleri ve koleksiyonları ile perde pazarında öne çıkar ve perde modasına da katkı sağlar.
Anlaşmasını yaptığım Brillant Gallery koleksiyonunu çok beğendim, çok güzel… Modern çizim, renk ve tasarımları eşliğinde, perde modasında evler ve mekanlar için artı bir kombin kolaylığı ve çeşitliliği de sağlayacaktır.”

İLETİŞİM:

ASPENDOS MEFRUŞAT
GÜLSÜM YAMAN - 0533 303 52 01
AŞAĞI PAZARCI MAH. ATATÜRK CAD. NO:46
Manavgat- ANTALYA