Brillant Dostları Yeni Koleksiyon “Brillant Gallery”i Anlatıyor Yılmaz Mutlu - Bartın
Haber: Ömer Aşıcı

Brillant her zamanki gibi yeni sezon yepyeni bir koleksiyon “Brillant Gallery” ile girdi…
Durağan piyasayı hareketlendiren ve canlandıran bu yeni koleksiyon, Brillant Dostları başta olmak üzere sektörel pazarda da büyük bir ilgi ve talep görmüş durumda. Yenilikçi ürün ve koleksiyonlarını her sezonda uygulayan ve mevcut pazara artı bir kazanç fırsatı sunan Brillant; şimdi de “Brillant Gallery” ile Brillant Dostları’nın yanında ve müşterilerinin hizmetinde…
“Brillant Gallery” anlaşmasını imzalayan Bartın’da “Sevilay &Yılmaz Perde”nin sahibi Sayın Yılmaz Mutlu, Brillant ve yeni koleksiyon hakkındaki görüşlerini kısaca şöyle özetliyor:

“Brillant ürünlerini 10 yıldır Bartınlı değerli müşterilerimize sunmaya devam etmekteyiz. Bana göre, Brillant perde dünyasında yenilikçi, öncü ve her zaman perde modasına yön veren güvenilir bir isimdir. Ayrıca ürünleri, perde sektöründeki esnafın raflarında bulunması gereken ve tüketicinin zihninde yer etmiş bir markadır… O yüzden müşteriler, mağazada kendisine sunulan ürünler için, ”Bu Brillant’ mı?” diye sorarlar!
Anlaşmasını yaptığım Brillant Gallery koleksiyonunu çok beğendim. Kumaşı, renkleri desenleri ve fonluk tasarımları ile 2021 yılında evlerin dekorasyonunda yeni bir kombin hareketliliği ve güzelliği de getirebilecektir...”

İLETİŞİM:
Sevilay &Yılmaz Perde
Yılmaz Mutlu: 533 760 92 93
Piryamcilar Cad. No:18 BARTIN