Brillant Dostları Yeni Koleksiyon “Brillant Gallery”i Anlatıyor Bayram Udun - Tuzla / İstanbul
Haber: Ömer Aşıcı

Brillant her zamanki gibi yeni sezon yepyeni bir koleksiyon “Brillant Gallery” ile girdi…
Durağan piyasayı hareketlendiren ve canlandıran bu yeni koleksiyon, Brillant Dostları başta olmak üzere sektörel pazarda da büyük bir ilgi ve talep görmüş durumda. Yenilikçi ürün ve koleksiyonlarını her sezonda uygulayan ve mevcut pazara artı bir kazanç fırsatı sunan Brillant; şimdi de “Brillant Gallery” ile Brillant Dostları’nın yanında ve müşterilerinin hizmetinde…

“Brillant Gallery” anlaşmasını imzalayan Tuzla’da "Perde Home”un sahibi Sayın Bayram Udun, Brillant ve yeni koleksiyon hakkındaki görüşlerini kısaca şöyle özetliyor:

“Brillant ile 18 yıldır aktif olarak çalışan bir Brillant Dostuyum. Brillant’ın yenilik ve tasarım zenginliği eşliğindeki kartela ve havuz ürünlerinin, mağazama ve müşterilerimize her zaman değer kattığını söyleyebilirim... Müşterilerim Brillant ürünlerinden çok memnun, ben de Brillant ürünlerini satan biri olarak çok memnunum... Kısaca söylemem gerekirse, Brillant perde alanında bir numaradır!

Anlaşmasını yaptığım Brillant Gallery koleksiyonunu da çok beğendim… Çok şık olmuş. Tasarım, renk, desen olarak dikkat çekiyor. Bu senenin modası olabilir. Tuzla’daki müşterilerimce de ilgi görecektir."

İLETİŞİM:

Perde Home
Bayram Udun-0537 248 08 00
Fevzi Çakmak Cad. Yayla Mah. No:66
Tuzla- İSTANBUL