Brillant Dostları Yeni Koleksiyon “Brillant Gallery”i Anlatıyor Engin Aksoy - Araklı / Trabzon
Haber: Ömer Aşıcı

Brillant her zamanki gibi yeni sezon yepyeni bir koleksiyon “Brillant Gallery” ile girdi…
Durağan piyasayı hareketlendiren ve canlandıran bu yeni koleksiyon, Brillant Dostları başta olmak üzere sektörel pazarda da büyük bir ilgi ve talep görmüş durumda. Yenilikçi ürün ve koleksiyonlarını her sezonda uygulayan ve mevcut pazara artı bir kazanç fırsatı sunan Brillant; şimdi de “Brillant Gallery” ile Brillant Dostları’nın yanında ve müşterilerinin hizmetinde…

Aypa Tekstil müşterimiz olarak, “Brillant Gallery” anlaşmasını imzalayan Araklı / Trabzon’da “Aksoy Perde”nin sahibi Sayın Engin Aksoy, Brillant ve yeni koleksiyon hakkındaki görüşlerini kısaca şöyle özetliyor:

“Brillant ürünlerini 5-6 yıldır mağazamda müşterilerime sunmaktayım. Şu anda Brillant ürünlerini Aypa Tekstil’den temin ediyorum… Mağazamızda ürün sunum sloganımız; “Evinizin Modası Aksoy Perde”dir. Ben burada, yeri gelmişken Türkiye’de perdenin modası da Brillant”tır diyorum!..
Brillant perde pazarında tüketicilerin tercih ettiği ve yenilikçi ürünleriyle tanınan, perde de yeni trendlere de yön veren bir markadır. Hemen her yıl piyasaya sunduğu özel koleksiyonları ile de dikkat çeker…

Anlaşmasını yaptığım Brillant Gallery koleksiyonunu da çok beğendim. Çok hoşuma gitti. Dokusu, renkleri ve desenleriyle çok güzel olmuş… Bence bu yıl perde pazarında yeni bir modanın da öncüsü olabilir…”

İLETİŞİM:

AKSOY PERDE
ENGİN AKSOY: 0530 692 33 14
MERKEZ MAH. ŞEHİT AYHAN KARABELA CAD. NO:22/A
ARAKLI - TRABZON