Brillant Dostları Yeni Koleksiyon “Brillant Gallery”i Anlatıyor İsmail Reçber- Çukurova / Adana
Haber: Ömer Aşıcı

Brillant her zamanki gibi yeni sezon yepyeni bir koleksiyon “Brillant Gallery” ile girdi…
Durağan piyasayı hareketlendiren ve canlandıran bu yeni koleksiyon, Brillant Dostları başta olmak üzere sektörel pazarda da büyük bir ilgi ve talep görmüş durumda. Yenilikçi ürün ve koleksiyonlarını her sezonda uygulayan ve mevcut pazara artı bir kazanç fırsatı sunan Brillant; şimdi de “Brillant Gallery” ile Brillant Dostları’nın yanında ve müşterilerinin hizmetinde…
“Brillant Gallery” anlaşmasını imzalayan Çukurova / Adana’da “Gülsem Perde”nin sahibi Sayın İsmail Reçber, Brillant ve yeni koleksiyon hakkındaki görüşlerini kısaca şöyle özetliyor:

“Brilllant ile işbirliğim 4 yıldır devam etmektedir. Ancak bu markayı çok iyi tanımaktayım. Ülkemizin dışında ve dünyaca da bilinir bir isimdir… Perde pazarında ülkemizde o yüzden öncü ve lider bir markadır. Müşterilerce de bilinen, aranan, kabul gören ve güvenilen bir marka olarak da pazarda ayrı bir yeri vardır. Her yıl yeni bir koleksiyon çıkarır ve böylece piyasaya artı bir değer katar.

Anlaşmasını yaptığım Brillant Gallery koleksiyonunu çok beğendim. Doku, desen, renk ve zemin zenginliği çok iyi. Mağazamızda bu koleksiyondan yeni siparişler almaya da başladık. Yeni yılda perde de ayrı bir modası da söz konusu olabilir.”

İLETİŞİM:
Gülsem Perde
İsmail Reçber 0536 - 845 25 36
Toros Mah. 78190 Sok.
Hatice Ana Apt. Altı No: 1/A
(Doğan Park civarı, Ramazanoğlu Camii arkası)
Çukurova-ADANA