Brillant Dostları Yeni koleksiyon “KATLAMALI KETEN PERDE”yi Anlatıyor Faik Uysal / Tekirdağ
Haber: ÖMER AŞICI

Ürün ve koleksiyonları ile yarım asrı yakalayan Brillant’ın perde pazarındaki aktif girişimleri hız kesmiyor...
Piyasada kalitesi başta olmak üzere hemen her kesime hitap eden yenilikçi ve özgün koleksiyonları ile ses getirmeye devam eden Brillant, yepyeni bir koleksiyon ile perde pazarına yine artı bir hareket ve canlılık getiriyor.

2021 sezonuna Brillant Gallery koleksiyonu ile giriş yapan Brillant; şimdi de “Brillant Katlamalı Keten Perde” koleksiyonu ile mevcut pazarda ve Brillant Dostları’nın hizmetinde!..

“Brillant Katlamalı Keten Perde” konusunda, Tekirdağ’da Uysal Mefruşat’ın sahibi Sayın Faik Uysal, bu konudaki görüşlerini şöyle özetliyor:

“Renkleri, desenleri, çeşitliliği ile Brillant Katlamalı Keten Perde koleksiyonu, Brillant’ın kreatif çalışmalarının en yeni bir ürünü olarak dikkatimi çekti. Dolayısı ile Brillant, bu koleksiyon ile her zamanki gibi perde pazarına mutlak bir değer katacak…
Mevcut pazar şartlarına rağmen bu koleksiyon, durağan piyasaya bir canlılık ve hareket de getirecektir... Brillant Katlamalı Keten Perde mağazalara katkısının ötesinde, ayrıca tüketiciler için de yeni bir tercih noktası olacaktır diye düşünüyorum. Kısaca Brillant’ı, her zamanki gibi perde pazarının tartışılmaz, üretken bir lideri ve markası olarak alkışlıyorum! Başarılı çalışmalarının devamını diliyorum!”

İLETİŞİM:

Uysal Mefruşat
Faik Uysal
0282 261 04 73
hükümet Cad. Bayol Pasajı No: 44-46
TEKİRDAĞ