Brillant Dostları Yeni Koleksiyon “KATLAMALI KETEN PERDE”yi Anlatıyor Gülümser Can - Çanakkale
Haber: ÖMER AŞICI

Ürün ve koleksiyonları ile yarım asrı yakalayan Brillant’ın perde pazarındaki aktif girişimleri hız kesmiyor...
Piyasada kalitesi başta olmak üzere hemen her kesime hitap eden yenilikçi ve özgün koleksiyonları ile ses getirmeye devam eden Brillant, yepyeni bir koleksiyon ile perde pazarına yine artı bir hareket ve canlılık getiriyor.
2021 sezonuna Brillant Gallery koleksiyonu ile giriş yapan Brillant; şimdi de “Brillant Katlamalı Keten Perde” koleksiyonu ile mevcut pazarda ve Brillant Dostları’nın hizmetinde!..

“Brillant Katlamalı Keten Perde” için, Çanakkale’de “Can Perde Mefruşat”ın sahibi Sayın Gülümser Can, görüşlerini şöyle özetliyor:

“22 yıldır Brillant ürünlerini mağazamda satan bir Brillant Dostu’yum! Bence “Brillant Katlamalı Keten Perde Koleksiyonu, Brillant’ın yenilikçi girişim ve üretim çabalarının en yeni ve mükemmel bir örneği olmuş... Çok şık ve gayet güzel! Gerçekten Brillant ne yaparsa yapsın, iyisini yapıyor!
Bana göre bu koleksiyon, perde pazarına bir canlılık ve hareket de getirecektir. Ayrıca bu yeni koleksiyon, mağazalara ve reyonlarına da bir yenilik, sunum ve seçicilik getirecektir. Bu koleksiyonun evler için kombin uygulamasında da farklı bir güzellik sunabileceğini düşünmekteyim...
Brillant Katlamalı Keten Perde hakkında bilgi vermek için, değerli müşterilerimizi mağazamıza bekliyorum…”

İLETİŞİM:

CAN PERDE MEFRUŞAT
Merkez Mağaza:
Kemalpaşa Mahallesi, Molla Yakup Sokak, No:18/A Merkez/Çanakkale
Şube :
Barbaros Mahallesi, Troya Caddesi, No:54 Merkez/Çanakkale