Brillant Dostları Yeni Koleksiyon “KATLAMALI KETEN PERDE”yi Anlatıyor Üveyis Demirtürk- Darıca / Kocaeli
Haber: ÖMER AŞICI

Ürün ve koleksiyonları ile yarım asrı yakalayan Brillant’ın perde pazarındaki aktif girişimleri hız kesmiyor...
Piyasada kalitesi başta olmak üzere hemen her kesime hitap eden yenilikçi ve özgün koleksiyonları ile ses getirmeye devam eden Brillant, yepyeni bir koleksiyon ile perde pazarına yine artı bir hareket ve canlılık getiriyor. 2021 sezonuna Brillant Gallery koleksiyonu ile giriş yapan Brillant; şimdi de “Brillant Katlamalı Keten Perde” koleksiyonu ile mevcut pazarda ve Brillant Dostları’nın hizmetinde!..
“Brillant Katlamalı Keten Perde” için, Darıca / Kocaeli’de “Nakış Perde”nin sahibi Sayın Üveyis Demirtürk, görüşlerini şöyle özetliyor:

“Bu yeni koleksiyon Brillant’ın üretimdeki yenilikçi sunum ve tavrının yeni bir örneği olarak dikkat çekiyor. Dolayısı ile bu koleksiyon perde pazarına bir canlılık ve hareket getirecektir... Brillant Katlamalı Keten Perde, renk, desen, çeşitlilik ve modern sunumu eşliğinde; evlere ve farklı mekanlara kombine esas bir kolaylık ve güzellik getirecektir diye düşünüyorum. Ayrıca, Brillant Katlamalı Keten Perde; yeni görselliği ile birlikte tüketicilere de bir tercih kolaylığı sağlayacaktır...”

İLETİŞİM:
Fevzi Çakmak Mah. İstasyon Cad. No 456/ A
Kocaeli - DARICA
0532 7930025
0546 6560709
0262 6559334
NAKIŞ PERDE
Piranlar Tekstil