Brillant Dostları Yeni Koleksiyon “KATLAMALI KETEN PERDE”yi Anlatıyor Süreyya Güngör - Düzce
Haber: ÖMER AŞICI

Ürün ve koleksiyonları ile yarım asrı yakalayan Brillant’ın perde pazarındaki aktif girişimleri hız kesmiyor...
Piyasada kalitesi başta olmak üzere hemen her kesime hitap eden yenilikçi ve özgün koleksiyonları ile ses getirmeye devam eden Brillant, yepyeni bir koleksiyon ile perde pazarına yine artı bir hareket ve canlılık getiriyor. 2021 sezonuna Brillant Gallery koleksiyonu ile giriş yapan Brillant; şimdi de “Brillant Katlamalı Keten Perde” koleksiyonu ile mevcut pazarda ve Brillant Dostları’nın hizmetinde!..
“Brillant Katlamalı Keten Perde” hakkında, Düzce’de “Hacılar Kumaşçılık”ın sahibi, Sayın Süreyya Güngör görüşlerini şöyle özetliyor:

“Brillant Katlamalı Keten Perde, genel olarak içerdiği görsellik ile şık ve farklı bir ürün olmanın özgünlüğünü taşıyor. Katlamalı perde, tül ve fonluklarıyla bir arada güzel bir uyum oluşturmuş. Bu perdenin kullanım kolaylığını da bu arada belirtmek isterim. Brillant’ın yeni koleksiyonu, perde modasına artısının yanı sıra, evler için artı bir kombin kolaylığı ve estetiği de getirebilir… Düzceli müşterilerimiz de bu koleksiyona ilgi göstermiş durumdalar ve zaman içinde bu ilginin giderek artacağını söyleyebilirim…”

İLETİŞİM:

HACILAR KUMAŞÇILIK
Camikebir Mah. Hafız Hasan Efendi Cad.
Pak- Ekizceli İş Merkezi No:24/a
DÜZCE
0380 514 35 21
0380 524 72 79