Brillant Dostları Yeni Koleksiyon “KATLAMALI KETEN PERDE”yi Anlatıyor İbrahim Akgedik - Zeytinburnu / İstanbul
Haber: ÖMER AŞICI

Ürün ve koleksiyonları ile yarım asrı yakalayan Brillant’ın perde pazarındaki aktif girişimleri hız kesmiyor...
Piyasada kalitesi başta olmak üzere hemen her kesime hitap eden yenilikçi ve özgün koleksiyonları ile ses getirmeye devam eden Brillant, yepyeni bir koleksiyon ile perde pazarına yine artı bir hareket ve canlılık getiriyor. 2021 sezonuna Brillant Gallery koleksiyonu ile giriş yapan Brillant; şimdi de “Brillant Katlamalı Keten Perde” koleksiyonu ile mevcut pazarda ve Brillant Dostları’nın hizmetinde!..
İstanbul - Zeytinburnu’nda “Ada Perde”nin sahibi, Sayın İbrahim Akgedik, Brillant Katlamalı Keten Perde hakkındaki görüşlerini şöyle özetliyor:

“Yenilikçi ürün sunum ilkesi eşliğinde oluşturulan Brillant Katlamalı Keten Perde; mükemmel, çok şık ve emek verilen bir çalışma olmuş… Bence kombin özelliği eşliğinde desen ve renk birlikteliği de, evler için çok farklı dekorasyon güzelliği ve estetiği de sağlayabilecektir... Öte yandan bu koleksiyon, tasarım zenginliği ile mağaza reyonlara farklı bir görsellik, sunum ve albeni de getirecektir… Bunların ötesinde Brillant, perde pazarında ve perde modasındaki çıtasını, bir kere daha ve bu koleksiyonla yine ve yeniden aşmış görünüyor!..

Bu yeni ve özel koleksiyonu yakından tanıtmak ve bilgilendirmek için, değerli müşterilerimizi Zeytinburnu’ndaki mağazamıza davet ediyoruz.”

İLETİŞİM:
ADA PERDE
İbrahim Akgedik
0212 679 40 38
0537 499 38 28
0544 232 04 24
Adaperde24@gmail.com
Prof. Turan Güneş Cad. No:60 /A
Zeytinburnu - İstanbul