Brillant Dostları Yeni Koleksiyon “KATLAMALI KETEN PERDE”yi Anlatıyor Zafer Bozdağ - Malatya
Haber: ÖMER AŞICI

Ürün ve koleksiyonları ile yarım asrı yakalayan Brillant’ın perde pazarındaki aktif girişimleri hız kesmiyor...
Piyasada kalitesi başta olmak üzere hemen her kesime hitap eden yenilikçi ve özgün koleksiyonları ile ses getirmeye devam eden Brillant, yepyeni bir koleksiyon ile perde pazarına yine artı bir hareket ve canlılık getiriyor. 2021 sezonuna Brillant Gallery koleksiyonu ile giriş yapan Brillant; şimdi de “Brillant Katlamalı Keten Perde” koleksiyonu ile mevcut pazarda ve Brillant Dostları’nın hizmetinde!..
Malatya’da “Seza Tekstil”in sahibi, Sayın Zafer Bozdağ Brillant Katlamalı Keten Perde hakkındaki görüşlerini şöyle özetliyor:

“Brillant Katlamalı Keten Perde, yeniliğe açık ve bütününyle çok güzel, farklı ve mükemmel bir koleksiyon olmuş… Yeni trendlere uygun, özellikle mobilya ve halı birlikteliğindeki ev dekorasyonu için tam bir kombin kolaylığı da getirmiş... Tüketiciler perde pazarındaki rutin ürünlerden sonra; şimdi farklı ve değişik bir görsellik içeren Brillant Katlamalı Keten Perdeyi özlenilen ve aranan yeni bir ürün olarak tercih edeceklerdir.
Bence Brillant, Katlamalı Keten Perde ile 2021’yılında perde modasının da yeni bir buluşma noktası olarak öne çıkacaktır!”

İLETİŞİM:
Seza Tekstil
Zafer Bozdağ

0533 5113777
Özalper Mah. Ankara Bulvarı, Hayat Sitesi
A2 Blok no:49
MALATYA