Brillant Dostları Yeni Koleksiyon “KATLAMALI KETEN PERDE”yi Anlatıyor Duygu Korkmaz - Esenyurt / İstanbul
Haber: ÖMER AŞICI

Ürün ve koleksiyonları ile yarım asrı yakalayan Brillant’ın perde pazarındaki aktif girişimleri hız kesmiyor...
Piyasada kalitesi başta olmak üzere hemen her kesime hitap eden yenilikçi ve özgün koleksiyonları ile ses getirmeye devam eden Brillant, yepyeni bir koleksiyon ile perde pazarına yine artı bir hareket ve canlılık getiriyor. 2021 sezonuna Brillant Gallery koleksiyonu ile giriş yapan Brillant; şimdi de “Brillant Katlamalı Keten Perde” koleksiyonu ile mevcut pazarda ve Brillant Dostları’nın hizmetinde!..
Esenyurt - İstanbul’da ”Korkmaz Ev Tekstili”nin sahibi Sayın Duygu Korkmaz, Brillant Katlamalı Keten Perde hakkındaki görüşlerini şöyle özetliyor:

“Brillant 2021 sezondaki yeniliklerini sürdürmeye devam ediyor. Bu yeniliklerden biri olan Brillant Katlamalı Keten Perde de, çok kullanışlı; şık ve zengin bir koleksiyon olmuş... Desen ve renk uyumları da, hemen her kesimden müşteriye ve her zevke hitap edilebilir güzellikte… Kolay kullanımı ve dekorasyona katkısı ile de hemen her mekan için kullanılabilir…

Brillant Katlamalı Keten Perde’yi; perde pazarında rağbet görecek yeni bir moda ve yepyeni bir sunum olarak görmekteyim. Esenyurt ve çevresinden mağazamıza gelecek değerli müşterilerimize, bu yeni koleksiyonu yakından tanıtmaya başlıyoruz…”

İLETİŞİM:

KORKMAZ EV TEKSTİLİ
DUYGU KORKMAZ
0 (553) 330 20 71
Barbaros Hayrettin Paşa Mah. 2288 sok. No: 5/D
Esenyurt - İSTANBUL