Brillant Dostları Yeni Koleksiyon “KATLAMALI KETEN PERDE”yi Anlatıyor Turgay Öztürk - Esenyurt / İstanbul
Haber: ÖMER AŞICI

Ürün ve koleksiyonları ile yarım asrı yakalayan Brillant’ın perde pazarındaki aktif girişimleri hız kesmiyor...
Piyasada kalitesi başta olmak üzere hemen her kesime hitap eden yenilikçi ve özgün koleksiyonları ile ses getirmeye devam eden Brillant, yepyeni bir koleksiyon ile perde pazarına yine artı bir hareket ve canlılık getiriyor. 2021 sezonuna Brillant Gallery koleksiyonu ile giriş yapan Brillant; şimdi de “Brillant Katlamalı Keten Perde” koleksiyonu ile mevcut pazarda ve Brillant Dostları’nın hizmetinde!..
Esenyurt-İstanbul’da ”Turgaylar Perde Tasarım”ın sahibi Sayın Turgay Öztürk, Brillant Katlamalı Keten Perde hakkındaki görüşlerini şöyle özetliyor:

“24 yıldan bu güne mağazamda Brillant ürünlerini müşterilerime sunmaktayım… Brillant; perde pazarında en çok beğenilen ve güvenilen bir markadır...
Brillant Katlamalı Keten Perde ise, yeni ve farklı bir ürün olarak müşterinin ilgisini çekecektir. Ayrıca desen ve renkleriyle çok farklı bir sunum ve döküm zenginliği eşliğinde, satıcının da işini kolaylaştıracaktır… Bu koleksiyon değişik kullanım alanlarında uygulanabilir çok şık, albenili ve yeni modası ile bu sezonda öne çıkacaktır…”

İLETİŞİM:

Turgaylar Perde Tasarım
Turgay Öztürk
0532- 387 53 68
Merkez Mah. Doğan Araslı Bulvarı NO: 135/2
Esenyurt- İstanbul