Brillant Dostları Yeni Koleksiyon “KATLAMALI KETEN PERDE”yi Anlatıyor Ramazan Bardakçı - Selçuklu / Konya
Haber: ÖMER AŞICI

Ürün ve koleksiyonları ile yarım asrı yakalayan Brillant’ın perde pazarındaki aktif girişimleri hız kesmiyor...
Piyasada kalitesi başta olmak üzere hemen her kesime hitap eden yenilikçi ve özgün koleksiyonları ile ses getirmeye devam eden Brillant, yepyeni bir koleksiyon ile perde pazarına yine artı bir hareket ve canlılık getiriyor. 2021 sezonuna Brillant Gallery koleksiyonu ile giriş yapan Brillant; şimdi de “Brillant Katlamalı Keten Perde” koleksiyonu ile mevcut pazarda ve Brillant Dostları’nın hizmetinde!..
Selçuklu / Konya’da ”Detay Perde”nin sahibi Sayın Ramazan Bardakçı, Brillant Katlamalı Keten Perde hakkındaki görüşlerini şöyle özetliyor:

“Katlamalı Keten Perde, Brillant’ın perde alanında devam eden yeniliklerinin en güzel örneklerinden biri olmuş… Tek kelimeyle şık ve güzel!..
Katlamalı Keten Perde; desen ve renkleriyle bütünleşen, farklı bir koleksiyon olarak perde pazarını olumlu etkileyecektir... Yerleşik mekanlar ve evler için, bilinenlerin dışındaki özellikleriyle, perde temin edecek müşteriler için yeni bir seçme ve tercih fırsatı da olacaktır… Brillant’ın bu farklı koleksiyonu; yeni modası ile 2021 yılı sezonunda tüketiciler tarafından mutlaka ilgi görecektir diye düşünüyorum…”

İLETİŞİM:
DETAY PERDE
FATMA BARDAKÇI
RAMAZAN BARDAKÇI
0505 – 826 33 09
YAZIR MAH. SULTAN CADDESİ 23/A
SELÇUKLU - KONYA