Brillant Dostları Yeni Koleksiyon “KATLAMALI KETEN PERDE”yi Anlatıyor Hakan Kara - Ankara
Haber: ÖMER AŞICI

Ürün ve koleksiyonları ile yarım asrı yakalayan Brillant’ın perde pazarındaki aktif girişimleri hız kesmiyor...
Piyasada kalitesi başta olmak üzere hemen her kesime hitap eden yenilikçi ve özgün koleksiyonları ile ses getirmeye devam eden Brillant, yepyeni bir koleksiyon ile perde pazarına yine artı bir hareket ve canlılık getiriyor. 2021 sezonuna Brillant Gallery koleksiyonu ile giriş yapan Brillant; şimdi de “Brillant Katlamalı Keten Perde” koleksiyonu ile mevcut pazarda ve Brillant Dostları’nın hizmetinde!
Demetevler /Ankara’da “Hakan Perde”nin sahibi, Sayın Hakan Kara Brillant Katlamalı Keten Perde hakkındaki görüşlerini şöyle özetliyor:

“20 yıldır pazarın önemli bir markası olan Birllant ile işbirliğimi sürdürmekteyim. Brillant Katlamalı Keten Perde; farklı ve ayrıcalıklı sunum zenginliği ile tüketicilerin mutlaka ilgisini çekecektir… Renk, desen ve kombin çalışmasına uygun özellikleri ile bu yeni koleksiyon, sezon içinde yeni bir trendin ve modanın da adı olacaktır diye düşünüyorum… Ankaralı değerli müşterilerimizi, Brillant’ın bu yeni ve farklı koleksiyonunu kendilerine yakından tanıtmak için mağazamıza davet ediyor ve bekliyoruz!..”

İLETİŞİM:
Hakan Perde
Hakan Kara
0312 - 334 10 70
Demet 357 Cad. NO: 12-B
Demetevler - ANKARA