Brillant Dostları Yeni Koleksiyon “KATLAMALI KETEN PERDE”yi Anlatıyor Hasan Karakurt - Ankara
Haber: ÖMER AŞICI

Ürün ve koleksiyonları ile yarım asrı yakalayan Brillant’ın perde pazarındaki aktif girişimleri hız kesmiyor...
Piyasada kalitesi başta olmak üzere hemen her kesime hitap eden yenilikçi ve özgün koleksiyonları ile ses getirmeye devam eden Brillant, yepyeni bir koleksiyon ile perde pazarına yine artı bir hareket ve canlılık getiriyor. 2021 sezonuna Brillant Gallery koleksiyonu ile giriş yapan Brillant; şimdi de “Brillant Katlamalı Keten Perde” koleksiyonu ile mevcut pazarda ve Brillant Dostları’nın hizmetinde!
Ankara’da “Yuva Mefruşat”ın sahibi Sayın Hasan Karakurt, Brillant Katlamalı Keten Perde hakkındaki görüşlerini şöyle özetliyor:

“Katlamalı Keten Perde’nin çok değişik ve şık görselliği, Brillant’ın perde pazarına farklı bir sunumu olarak göze çarpıyor. Dolayısı ile bu koleksiyon, pazarda tüketiciler ve mağazalar açısından da artı bir kazancı işaret ediyor…
Renk ve desen uygunluğu, kullanım kolaylığı, mekanlar ve evler için tasarım ve kombin desteği de, yine bu yeni koleksiyonun artı özellikleri…
Brillant Katlamalı Keten Perde, 2021’de yeni bir moda olabilir ve müşteri / mağaza zincirini olumlu etkileyebilir… Ankaralı değerli müşterilerimizi, “Yuva Home” hizmet ve sloganımız eşliğinde, bu koleksiyonu yakından tanıtmak için mağazamıza bekliyoruz…”


İLETİŞİM:
YUVA MEFRUŞAT
HASAN KARAKURT
İvedik Cad. 328(eski 420) AB / DEMETEVLER Yenimahalle - ANKARA
0312 3340894
541334 08 94
Ins.yuvahome