Brillant Dostları Yeni Koleksiyon “KATLAMALI KETEN PERDE”yi Anlatıyor Mahmut Ahıgil - Esenyurt / İstanbul
HABER: ÖMER AŞICI

Ürün ve koleksiyonları ile yarım asrı yakalayan Brillant’ın perde pazarındaki aktif girişimleri hız kesmiyor...
Piyasada kalitesi başta olmak üzere hemen her kesime hitap eden yenilikçi ve özgün koleksiyonları ile ses getirmeye devam eden Brillant, yepyeni bir koleksiyon ile perde pazarına yine artı bir hareket ve canlılık getiriyor. 2021 sezonuna Brillant Gallery koleksiyonu ile giriş yapan Brillant; şimdi de “Brillant Katlamalı Keten Perde” koleksiyonu ile mevcut pazarda ve Brillant Dostları’nın hizmetinde!..
Esenyurt / İstanbul’da “Deco Perde Dünyası”nin sahibi Sayın Mahmut Ahıgil, Brillant Katlamalı Keten Perde hakkındaki görüşlerini şöyle özetliyor:

“Bu konuda şunları söylemek isterim:
Yenilikte öncü ve değişime esas ürünler sunmaya devam eden Brillant; şimdi Katlamalı Keten Perde ile piyasada dikkat çekmekte… Dolayısı ile perde pazarında bu yeni koleksiyon hareketli bir alışverişe imkan verebilir. Mağazalarda ürün çeşitliliğini artırma açısından bu yeni ürün, müşterilerce tercih edilecektir. Ayrıca ev dekorasyonunda kombin birlikteliğinde kullanım alanı olarak da rağbet görebilir... Brillant markasını yakından tanıyanlar ve mağazamız müşterileri de, bu yeni koleksiyona mutlaka ilgisi göstereceklerdir...”.

İLETİŞİM:

Deco Perde Dünyası
Mahmut Ahıgül
Güzelyurt Mah. 2138 Sok. No 1/5 dükkan B-120-121
Esgidji Bazaar
Esenyurt / İstanbul
02128527220
05063383218
05348260664