Brillant Dostları Yeni Koleksiyon “KATLAMALI KETEN PERDE”yi Anlatıyor Yusuf Gültekin - Elazığ
Haber: ÖMER AŞICI

Ürün ve koleksiyonları ile yarım asrı yakalayan Brillant’ın perde pazarındaki aktif girişimleri hız kesmiyor...
Piyasada kalitesi başta olmak üzere hemen her kesime hitap eden yenilikçi ve özgün koleksiyonları ile ses getirmeye devam eden Brillant, yepyeni bir koleksiyon ile perde pazarına yine artı bir hareket ve canlılık getiriyor. 2021 sezonuna Brillant Gallery koleksiyonu ile giriş yapan Brillant; şimdi de “Brillant Katlamalı Keten Perde” koleksiyonu ile mevcut pazarda ve Brillant Dostları’nın hizmetinde! ..

“Elazığ’da “Gültekinler Perde ve Çeyiz”in sahibi SayınYusuf Gültekin, Katlamalı Keten Perde konusunda görüşlerini şöyle özetledi:

“25 yıldan günümüze Brillant ailesi içinde yer aldım ve mağazamda Brillant ürünlerini satmaya devam ediyorum. Pazarda güven veren bir marka olan Brillant, yenilikçi ürünlerine bu defa Katlamalı Keten Perde’yi katarak sezonu çeşitlendirmiş oldu.
Bu koleksiyon kalitesi, zemin güzelliği, renk ve desenleri ile perde de yenilik arayanlara da kolaylık sağlayacaktır. Mağazamızda sunumuna devam ettiğimiz bu yeni ürüne Elazığlı müşterilerimiz de ilgi göstermeye devam etmektedir…”


İLETİŞİM:
Yusuf Gültekin – 0 (535) 682 84 35
Gültekinler Perde ve Çeyiz
Çarşı Mah. Menderes Cad. no.23 ELAZIĞ