Brillant Dostları Yeni Koleksiyon “KATLAMALI KETEN PERDE”yi Anlatıyor Serdar Ozan - Balgat / Ankara
Haber: ÖMER AŞICI

Ürün ve koleksiyonları ile yarım asrı yakalayan Brillant’ın perde pazarındaki aktif girişimleri hız kesmiyor...
Piyasada kalitesi başta olmak üzere hemen her kesime hitap eden yenilikçi ve özgün koleksiyonları ile ses getirmeye devam eden Brillant, yepyeni bir koleksiyon ile perde pazarına yine artı bir hareket ve canlılık getiriyor. 2021 sezonuna Brillant Gallery koleksiyonu ile giriş yapan Brillant; şimdi de “Brillant Katlamalı Keten Perde” koleksiyonu ile mevcut pazarda ve Brillant Dostları’nın hizmetinde!
Ankara’da; “Ozanlar Tekstil”in sahibi Sayın Serdar Ozan, Katlamalı Keten Perde konusunda görüşlerini şöyle özetledi:

”Brillant Katlamalı Keten Perde değişik ve şık bir koleksiyon olmuş. Emek verildiği belli ve Brillant’ın yenilikçi ve farklı yaklaşımının da en yeni bir örneği… Bu koleksiyon zemin zenginliği, desen ve renk faktörü ile pazardaki müşterilerce de rağbet görecektir… Özellikle evlerde ve mekansal alanlarda kombin desteği ile uygulamada dikkat çekecek bir farklı koleksiyon olacaktır. Ankaralı değerli müşterilerimizi Katlamalı Keten Perde’yi yakından tanıtmak ve bilgi vermek için mağazamıza bekliyoruz…
Ayrıca, perdenin duayeni olan Sayın Erdoğan Baydemir’in her zamanki gibi farklı çalışmalarının bir örneği olan bu koleksiyona verdiği destek ve emekleri için de kendisine özellikle teşekkür ediyorum…”

İLETİŞİM:

Serdar Ozan
Ozanlar Tekstil Tic. Paz. Ltd. Şti.
Oğuzlar Mah. Ceyhun Atıf Kansu Cad. 44/A
Balgat / ANKARA
Tel : +90 312 285 72 77
Fax: +90 312 284 78 83