Brillant Dostları Yeni Koleksiyon “KATLAMALI KETEN PERDE”yi Anlatıyor Durmuş Ali Çal - Develi / Kayseri
HABER: ÖMER AŞICI

Ürün ve koleksiyonları ile yarım asrı yakalayan Brillant’ın perde pazarındaki aktif girişimleri hız kesmiyor...
Piyasada kalitesi başta olmak üzere hemen her kesime hitap eden yenilikçi ve özgün koleksiyonları ile ses getirmeye devam eden Brillant, yepyeni bir koleksiyon ile perde pazarına yine artı bir hareket ve canlılık getiriyor. 2021 sezonuna Brillant Gallery koleksiyonu ile giriş yapan Brillant; şimdi de “Brillant Katlamalı Keten Perde” koleksiyonu ile mevcut pazarda ve Brillant Dostları’nın hizmetinde!..
Develi / Kayseri’de” Elit Perde”nin sahibi Sayın Durmuş Ali Çal, Katlamalı Keten Perde konusunda görüşlerini şöyle özetledi:

“20 yılı aşan bir süredir Brillant ile olan işbirliğimi sürdüren bir Brillant Dostu’yum…
Brillant’ın yeni koleksiyonu olan Katlamalı Keten Perde, değişik tarzı ile mevcut pazarı çeşitlendirebilecektir… Tüketicilerce de yeni bir trend olmanın, desen ve renk birliği içindeki görselliği ile rağbet görecektir… Şu aşamada bu rağbetin yüzde yetmiş oranında olduğunu söyleyebilirim... Ayrıca bu koleksiyon ile ilgili olarak, Avrupa’daki müşterilerimin talepleri konusunda da bağlantı yapmış durumdayım… Brillant Katlamalı Keten Perde bu sezon içinde mağazamda en çok satacağım bir ürün olacaktır!.. Develi’deki değerli müşterilerim de, bu farklı ve yeni koleksiyona olan ilgilerini sürdürmeye devam ediyorlar…”

İLETİŞİM:
ELİT PERDE
DURMUŞ ALİ ÇAL – 0542 530 38 38
İBRAHİM AĞA MAH. ELBİZ CAD. NO: 17 DEVELİ / KAYSERİ