Brillant Dostları Yeni Koleksiyon “KATLAMALI KETEN PERDE”yi Anlatıyor Gürkan Karabudak - Yenimahalle / Ankara
HABER: ÖMER AŞICI

Ürün ve koleksiyonları ile yarım asrı yakalayan Brillant’ın perde pazarındaki aktif girişimleri hız kesmiyor...
Piyasada kalitesi başta olmak üzere hemen her kesime hitap eden yenilikçi ve özgün koleksiyonları ile ses getirmeye devam eden Brillant, yepyeni bir koleksiyon ile perde pazarına yine artı bir hareket ve canlılık getiriyor. 2021 sezonuna Brillant Gallery koleksiyonu ile giriş yapan Brillant; şimdi de “Brillant Katlamalı Keten Perde” koleksiyonu ile mevcut pazarda ve Brillant Dostları’nın hizmetinde!..

Ankara’da “Ay Tekstil” in sahibi Sayın Gürkan Karabudak Katlamalı Keten Perde hakkındaki görüşlerini kısaca şöyle özetledi:

“20 yıldan günümüze Brillant ile olan işbirliğimizi sürdürmeye devam etmekteyim...
Brillant her sezonda pazara tecrübesi eşliğinde yenilikçi ve farklı koleksiyonlar sunmakla bilinir... Dolayısı ile bu yeni koleksiyon da farklı ve özgün kapsamı ile pazarda ve tüketicilerce rağbet görecektir. Esasında tüketiciler piyasada böyle yeni bir koleksiyona ihtiyaç duyuyorlardı. Çünkü dünya değişiyor, moda değişiyor, müşteri anlayışları değişiyor, tasarım ve renkler, desenler değişiyor. Kısaca insanlar her alanda yenilik ve değişim istiyor. Bu açıdan Katlamalı Keten Perde, mevcut pazarda pratik kullanımı ve görsel farklılığı ile değişme esas bir yeniliğin de Brillant imzalı bir örneği olarak dikkat çekecektir…
Brillant’ın bu yenilikçi koleksiyonu Ankaralı değerli müşterilerimizce de ilgi görmeye devam edecektir...”

İLETİŞİM:

AY TEKSTİL
0312 – 504 46 47
0312 – 504 46 44
Yeni Batı Mah. F.S.M. Bulvarı Kalem Cad. NO: 36 A – 9
Yenimahalle - ANKARA