Brillant Dostları Yeni Koleksiyon “KATLAMALI KETEN PERDE”yi Anlatıyor Mustafa Doğruyol - Eskişehir
HABER: ÖMER AŞICI

Ürün ve koleksiyonları ile yarım asrı yakalayan Brillant’ın perde pazarındaki aktif girişimleri hız kesmiyor...
Piyasada kalitesi başta olmak üzere hemen her kesime hitap eden yenilikçi ve özgün koleksiyonları ile ses getirmeye devam eden Brillant, yepyeni bir koleksiyon ile perde pazarına yine artı bir hareket ve canlılık getiriyor. 2021 sezonuna Brillant Gallery koleksiyonu ile giriş yapan Brillant; şimdi de “Brillant Katlamalı Keten Perde” koleksiyonu ile mevcut pazarda ve Brillant Dostları’nın hizmetinde!..

Eskişehir’de“ Yılmazlar Tül Perde”nin” sahibi Sayın Mustafa Doğruyol, Katlamalı Keten Perde hakkındaki görüşlerini kısaca şöyle özetledi:

“Sektörde öncü bir marka olan Brillant ile olan işbirliğimiz 25 yılı bulan bir ticari dostluğu ifade eder… Brillant’ın yeni koleksiyonu olan Katlamalı Keten Perde’yi beğendim... Renk ve desen çeşidi ile bu yeni koleksiyon, perde pazarına yakışır farklı bir çalışma olmuş. Bu nedenle müşteriler özellikle pratik kullanımı ile bu yeni koleksiyona rağbet göstereceklerdir. Her sezona daima yenilikler sunan Brillant’ın bu yeni koleksiyonu, perde pazarının yanı sıra Eskişehirli değerli müşterilerimizce de tercih görecektir…”

İLETİŞİM:

YILMAZLAR TÜL PERDE
ARİFİYE MH.
HAMAMYOLU CADDESİ
NO 26 ESKİŞEHİR
0222 2316252