Brillant Dostları Yeni Koleksiyon “KATLAMALI KETEN PERDE”yi Anlatıyor Elvan Çayır - Soma / Manisa
HABER: ÖMER AŞICI

Ürün ve koleksiyonları ile yarım asrı yakalayan Brillant’ın perde pazarındaki aktif girişimleri hız kesmiyor...
Piyasada kalitesi başta olmak üzere hemen her kesime hitap eden yenilikçi ve özgün koleksiyonları ile ses getirmeye devam eden Brillant, yepyeni bir koleksiyon ile perde pazarına yine artı bir hareket ve canlılık getiriyor. 2021 sezonuna Brillant Gallery koleksiyonu ile giriş yapan Brillant; şimdi de “Brillant Katlamalı Keten Perde” koleksiyonu ile mevcut pazarda ve Brillant Dostları’nın hizmetinde!..

Soma - Manisa’da “Elvan Perde”nin sahibi Sayın Elvan Çayır, Katlamalı Keten Perde hakkındaki görüşlerini kısaca şöyle özetledi:

“15 yıldır perde sektörünün içindeyim. Ama benim perdedeki etkinliğimi pekiştiren ve perdeciliğe esas başlamam Brillant markası ve ürünleri ile olmuştur. Bu yüzden bana göre perde pazarındaki en önemli ve tanınmış marka Brillant’tır!..

Katlamalı Keten Perdeyi de beğendim. Bu koleksiyon pratik kullanımı, desenleri, renkleri ve pazara getirdiği yenilikçi unsurları ile tüketiciler için çok farklı bir modanın da göstergesi oldu… Mağazamın girişinin hemen karşısında uyguladığım Katlamalı Keten Perde sunumu; Somalı değerli müşterilerimin büyük ilgisini çekti ve çekmeye de devam ediyor... Katlamalı Keten Perde siparişlerimi aldım ve almaya da devam ediyorum…
Brillant, Katlamalı Keten Perde ile değişimin ve yeniliğin markası olarak, pazarımıza yine çok özel bir imza atmış oldu!..”

İLETİŞİM:

Elvan Perde
Elvan Çayır (532) 569 52 00
Kurtuluş Mah. Hürriyet Bulvarı no: 18
SOMA - MANİSA