Brillant Dostları Yeni Koleksiyon “KATLAMALI KETEN PERDE”yi Anlatıyor Hakan Kayrım - Afyonkarahisar
HABER: ÖMER AŞICI

Ürün ve koleksiyonları ile yarım asrı yakalayan Brillant’ın perde pazarındaki aktif girişimleri hız kesmiyor...
Piyasada kalitesi başta olmak üzere hemen her kesime hitap eden yenilikçi ve özgün koleksiyonları ile ses getirmeye devam eden Brillant, yepyeni bir koleksiyon ile perde pazarına yine artı bir hareket ve canlılık getiriyor. 2021 sezonuna Brillant Gallery koleksiyonu ile giriş yapan Brillant; şimdi de “Brillant Katlamalı Keten Perde” koleksiyonu ile mevcut pazarda ve Brillant Dostları’nın hizmetinde!..

Afyonkarahisar’da“Hakan Perde”nin sahibi Sayın Hakan Kayrım, Katlamalı Keten Perde hakkındaki görüşlerini kısaca şöyle özetledi:
“Brillant’ı gipür satışlı yıllarından bugüne ve 26 yıl öncesinden biliyor ve halen işbirliğimizi de sürdürüyorum… Günümüzde piyasada önemli bir marka olan Brillant, yeni Katlamalı Keten Perde ile pazara yakışan bir koleksiyonu oluşturmuş…

Kolay kullanımı, desen ve renklerin uyum eşliğinde bu koleksiyon, piyasada bilinenlerin dışında bir çalışma olarak da dikkat çekiyor... Esasen böyle bu koleksiyon pazarımızda mutlaka olmalıydı ve oldu… Dolayısı ile tüketiciler ve değerli Afyonlu müşterilerimizce de bu farklı ve yeni koleksiyon kısa zamanda tercih görecektir…”

İLETİŞİM:

Hakan Perde
Hakan Kayrım / 0505 888 53 36
Kurtuluş Cad. No: 97
AFYONKARAHİSAR