Brillant Dostları Yeni Koleksiyon “KATLAMALI KETEN PERDE”yi Anlatıyor Mustafa Yıkılmaz - Balıkesir
HABER: ÖMER AŞICI

Ürün ve koleksiyonları ile yarım asrı yakalayan Brillant’ın perde pazarındaki aktif girişimleri hız kesmiyor...
Piyasada kalitesi başta olmak üzere hemen her kesime hitap eden yenilikçi ve özgün koleksiyonları ile ses getirmeye devam eden Brillant, yepyeni bir koleksiyon ile perde pazarına yine artı bir hareket ve canlılık getiriyor. 2021 sezonuna Brillant Gallery koleksiyonu ile giriş yapan Brillant; şimdi de “Brillant Katlamalı Keten Perde” koleksiyonu ile mevcut pazarda ve Brillant Dostları’nın hizmetinde!..

Balıkesir’de “Nesil Perde”nin sahibi Sayın Mustafa Yıkılmaz, Katlamalı Keten Perde hakkındaki görüşlerini şöyle özetledi:
“Kısa bir süre önce Brillant ailesine katıldım ürün ve koleksiyonları ile tanıştım... Ancak doğrusu, bu zamana kadar Brillant ile çalışmadığım için bir hayli de üzüldüm! Çünkü Brillant gerçekten perde pazarında çok üretken ve pazarı çeşitlendiren bir numaralı markadır!..
Katlamalı Keten Perde çok şık, özel ve yeni bir koleksiyon olarak evlere ve mağazalara bir sunum farkındalığı, görsellik ve güzellik sağlıyor. Müşterilerin zaman içinde bu çok kullanışlı ve pazara canlılık getirecek bu koleksiyona yakından ilgi göstereceklerini de söyleyebilirim…”

İLETİŞİM:

+ Nesil Perde 1
Ege Mah. Altay Cad. No:12
Karesi Balıkesir

+ Neslihan - Mehmet Yıkılmaz

Tel: 0546 212 89 62

Nesil Perde 2 / Burhaniye şubesi:

Koca Cami Mah. Kadir Efe Cad. No:1/A
Burhaniye - Balıkesir