Brillant Dostları Yeni Koleksiyon “KATLAMALI KETEN PERDE”yi Anlatıyor Halil İbrahim Ay - Kütahya
HABER: ÖMER AŞICI

Ürün ve koleksiyonları ile yarım asrı yakalayan Brillant’ın perde pazarındaki aktif girişimleri hız kesmiyor...
Piyasada kalitesi başta olmak üzere hemen her kesime hitap eden yenilikçi ve özgün koleksiyonları ile ses getirmeye devam eden Brillant, yepyeni bir koleksiyon ile perde pazarına yine artı bir hareket ve canlılık getiriyor. 2021 sezonuna Brillant Gallery koleksiyonu ile giriş yapan Brillant; şimdi de “Brillant Katlamalı Keten Perde” koleksiyonu ile mevcut pazarda ve Brillant Dostları’nın hizmetinde!..

Kütahya’da “Ay Perde” nin sahibi Sayın Halil İbrahim Ay, Katlamalı Keten Perde hakkındaki görüşlerini şöyle özetledi:
“15 yıldır işbirliği yaptığım Brillant ve ürünlerinden çok memnunum. Bir çok kimseye pazarda yıllardır ekmek veren, sektörde piyasayı yönlendiren ve perdede doğru hedeflere taşıyan Brillant’ın gücü tartışılmaz!..

Katlamalı Keten Perde de; yenilikçi görseli ve pratik kullanımı ile tüketicilere ve müşterilerimize farklı bir koleksiyonun adresi olarak öne çıkıyor… Koleksiyon; perde dikiminde malzeme çeşitliliğini ve zaman kaybını gözeterek özel bir işlem yapmış… Uygulamadaki teknik malzemeleri ayrı yerlerden temin etmek yerine, bir araya getirerek, perde dikimini çok daha kolaylaştırmış, böylece emek ve zaman tasarrufu da sağlamış…
Şık ve zarif görselliklere de imkan veren yeni Katlamalı Keten Perde, bence pazarda 10 yıla damgasını vuracak yepyeni ve çok farklı bir çalışma olmuş…”

İLETİŞİM:

AY PERDE / 0541 224 21 44
Balıklı Mah. Saat Kulesi Sokak 2. Aralık No: 4
KÜTAHYA