Brillant Dostları Yeni Koleksiyon “KATLAMALI KETEN PERDE”yi Anlatıyor Nuri Bekar - Sancaktepe / İstanbul
HABER: ÖMER AŞICI

Ürün ve koleksiyonları ile yarım asrı yakalayan Brillant’ın perde pazarındaki aktif girişimleri hız kesmiyor...
Piyasada kalitesi başta olmak üzere hemen her kesime hitap eden yenilikçi ve özgün koleksiyonları ile ses getirmeye devam eden Brillant, yepyeni bir koleksiyon ile perde pazarına yine artı bir hareket ve canlılık getiriyor. 2021 sezonuna Brillant Gallery koleksiyonu ile giriş yapan Brillant; şimdi de “Brillant Katlamalı Keten Perde” koleksiyonu ile mevcut pazarda ve Brillant Dostları’nın hizmetinde!..

Sancaktepe - İstanbul’da “Göller Perde” nin sahibi Sayın Nuri Bekar, Katlamalı Keten Perde hakkındaki görüşlerini şöyle özetledi:

“20 yılı aşkın bir süredir Brillant markasını tanıyorum ve günümüzde de Brillant ile olan işbirliğimi sürdürmeye devam ediyorum. Mağazamın değerli müşterilerine hizmet sloganımız ”Kalite asla tesadüf değildir” olarak bilinir… Ben buna ilave olarak “Brillant ile işbirliği yapmak da tesadüf değildir!” düşüncesini katmak istiyorum…

Öyle ki, ülkemizde tüketiciler perde pazarında her zaman “Acaba Brillant bu sezon pazara nasıl bir koleksiyon sunacak?” diye bir beklentiye girerler… Brillant Katlamalı Keten Perde, işte bu sezon için tüketicilerin bu yaklaşımına yepyeni ve farklı bir koleksiyon olarak yanıt vermiş oldu… Bu şık ve zarif koleksiyon şu anda müşterilerimizce çok beğenildi ve bu beğeni artarak devam ediyor…

Özellikle İstanbul’da yeni yapıların daireleri küçük olarak inşa ediliyor. Katlamalı Keten Perde uygulaması bu tip daireler için mükemmel bir uygunluk gösteriyor. Çünkü Katlamalı Keten Perde, bu ve benzeri küçük dairelerde daha geniş ve ferah bir görselliği temin etmiş oluyor... Dolayısı ile Brillant’ın bu yeni ve farklı koleksiyonu, bence 6-7 yılı aşan bir süreçte ve pazarda çok ilgi görecek ve tercih edilecektir…”

İLETİŞİM:

Göller Perde
Nuri Bekar - 0551 600 99 18
Atatürk Mah. Uysal Cad. No: 49
0216 - 622 00 98
gollerperde@gmail.com
Sancaktepe - İSTANBUL