Brillant Dostları Yeni Koleksiyon “KATLAMALI KETEN PERDE”yi Anlatıyor Selim Yavuz - Üsküdar / İstanbul
HABER: ÖMER AŞICI

Ürün ve koleksiyonları ile yarım asrı yakalayan Brillant’ın perde pazarındaki aktif girişimleri hız kesmiyor...
Piyasada kalitesi başta olmak üzere hemen her kesime hitap eden yenilikçi ve özgün koleksiyonları ile ses getirmeye devam eden Brillant, yepyeni bir koleksiyon ile perde pazarına yine artı bir hareket ve canlılık getiriyor. 2021 sezonuna Brillant Gallery koleksiyonu ile giriş yapan Brillant; şimdi de “Brillant Katlamalı Keten Perde” koleksiyonu ile mevcut pazarda ve Brillant Dostları’nın hizmetinde!..

Üsküdar - İstanbul’da “Yavuzlar Perde” nin sahibi Sayın Selim Yavuz, Katlamalı Keten Perde hakkındaki görüşlerini şöyle özetledi:

“Üsküdar’da Yavuzlar Perde olarak dünya markası Brillant ürünlerini severek satmaktayız… Brillant demek, yeniliğin adı ve her yenilik de yeni bir heyecan demektir. Her yeni ürünü büyük bir heyecanla satmak demektir... Brillant yenilik yaptıkça mağazalarımız hep gençleşiyor, pozitif enerji ile doluyor. Bu da satışlarımıza artı yönde etki yapıyor ve kazancımız artıyor.

Katlamalı Keten Perde’de buna bir örnektir…1990 yılından beri Brillant ürünlerini büyük bir zevkle alıyor ve satıyoruz… İnsan dostu, müşteri dostu ve Brillant’ın sahibi Sayın Erdoğan Baydemir’e sağlıklı, başarılı yıllar dilerim… 42 yıllık Sultanhamam kültürü ile yetişmiş bir firma olarak, Erdoğan Bey’i seviyor ve takdir ediyoruz!”

İLETİŞİM:
Yavuzlar Perde - 0216 341 96 41
Selim Yavuz
Ahmediye Mah. Gündoğumu Cad. No: 22
Üsküdar-İSTANBUL