Brillant Dostları Yeni Koleksiyon “KATLAMALI KETEN PERDE”yi Anlatıyor Osman Güngördü - Ataşehir / İstanbul
HABER: ÖMER AŞICI

Ürün ve koleksiyonları ile yarım asrı yakalayan Brillant’ın perde pazarındaki aktif girişimleri hız kesmiyor...
Piyasada kalitesi başta olmak üzere hemen her kesime hitap eden yenilikçi ve özgün koleksiyonları ile ses getirmeye devam eden Brillant, yepyeni bir koleksiyon ile perde pazarına yine artı bir hareket ve canlılık getiriyor. 2021 sezonuna Brillant Gallery koleksiyonu ile giriş yapan Brillant; şimdi de “Brillant Katlamalı Keten Perde” koleksiyonu ile mevcut pazarda ve Brillant Dostları’nın hizmetinde!..

Ataşehir - İstanbul’da “Güngördü Tekstil”in sahibi Sayın Osman Güngördü, Katlamalı Keten Perde hakkındaki görüşlerini kısaca şöyle özetledi:

“20 yılı aşkın bir süreden ve gipürlü yıllarından bu güne, Brillant markasını ve ürünlerini tanırım… Katlamalı Keten Perde Brillant’ın yenilikçi, farklı ve değişik bir koleksiyonu olmuş. Desenleri, renkleri ve teknik çalışması ile dikkat çekici... Özellikle uygulamadaki kolaylığı halı, mobilya ve benzeri ögelerin bulunduğu evler ve mekanlara yeni bir kombin desteği ve atmosferi de getirmiş olacak. Brillant Katlamalı Keten Perde, bu yıl değişik ve pratik yapısı ile birlikte perde pazarını da çeşitlendirmiş olacak…”

İLETİŞİM:
Güngördü Tekstil
Osman Güngördü / 0532 799 01 92
Fırın Cad. No:10/A
K.Bakkalköy - Ataşehir / İstanbul