Brillant Dostları Yeni Koleksiyon “KATLAMALI KETEN PERDE”yi Anlatıyor İlknur Semerci - Narlıdere / İzmir
HABER: ÖMER AŞICI

Ürün ve koleksiyonları ile yarım asrı yakalayan Brillant’ın perde pazarındaki aktif girişimleri hız kesmiyor...
Piyasada kalitesi başta olmak üzere hemen her kesime hitap eden yenilikçi ve özgün koleksiyonları ile ses getirmeye devam eden Brillant, yepyeni bir koleksiyon ile perde pazarına yine artı bir hareket ve canlılık getiriyor. 2021 sezonuna Brillant Gallery koleksiyonu ile giriş yapan Brillant; şimdi de “Brillant Katlamalı Keten Perde” koleksiyonu ile mevcut pazarda ve Brillant Dostları’nın hizmetinde!..

Narlıdere- İzmir’de “Çağdaş Perde”nin sahibi Sayın İlknur Semerci, Katlamalı Keten Perde hakkındaki görüşlerini kısaca şöyle özetledi:

“2017 yılından bu yana Brillant ile işbirliğimi sürdürmekteyim. Brillant her sezon yenilikçi ve farklı ürünleriyle perde pazarını çeşitlendirmeye devam ediyor…
Uygulamadaki görselliği, pratik kullanımı, renk ve desen bütünlüğü ile dikkat çeken Katlamalı Keten Perde de bunlardan biri… Dolayısı ile bu güzel ve şık koleksiyonu çok beğendiğimi söylemek isterim!

Katlamalı Keten Perde her çeşit halı, farklı mobilya, modern ve klasik koltuk takımları ile de olsa; evlerde mükemmel bir kombin uygulama fırsatı ve seçkisi de sunmuş oluyor… Katlamalarının kullanışı da çok güzel ve rahat!
Yenilikçi ürünleriyle pazarımızı çeşitlendiren, bizleri her konuda aydınlatan, etkinlikleriyle bir araya geldiğimizde dostluklarımızı da pekiştiren Brillant ailesine bu vesile ile teşekkür ediyorum…”

İLETİŞİM:
Çağdaş Perde
İlknur Semerci - 0507 630 29 29
Yenikale, Mithatpaşa Cad. No: 158 / A
Narlıdere - İZMİR