Brillant Dostları Yeni Koleksiyon “KATLAMALI KETEN PERDE”yi Anlatıyor Hamdi Yavuz Turan - Pendik / İstanbul
Haber: ÖMER AŞICI

Ürün ve koleksiyonları ile yarım asrı yakalayan Brillant’ın perde pazarındaki aktif girişimleri hız kesmiyor...
Piyasada kalitesi başta olmak üzere hemen her kesime hitap eden yenilikçi ve özgün koleksiyonları ile ses getirmeye devam eden Brillant, yepyeni bir koleksiyon ile perde pazarına yine artı bir hareket ve canlılık getiriyor. 2021 sezonuna Brillant Gallery koleksiyonu ile giriş yapan Brillant; şimdi de “Brillant Katlamalı Keten Perde” koleksiyonu ile mevcut pazarda ve Brillant Dostları’nın hizmetinde!..

“Aypa Tekstil”in müşterisi ve Pendik / İstanbul’da Turan Çeyiz’in sahibi olan Sayın Hamdi Yavuz Turan, Katlamalı Keten Perde konusundaki görüşlerini şöyle özetledi:

“Brillant ile 25 yıl öncesine dayanan bir birlikteliğimiz vardı. 8 yıldan günümüze de Aypa Tekstil ile işbirliğimi sürdürüyor ve Brillant ürünlerini mağazamda satmaya devam ediyorum. Brillant Katlamalı Keten Perde’yi özellikle pastel renkleri, farklı desen, uygulamadaki pratik ve teknik kolaylığı ile son derece dikkat çekici buldum. Bu açıdan yenilikçi girişimleriyle her zaman öncü olan Brillant’ı kutluyor ve tebrik ediyorum…
Katlamalı Keten Perde koleksiyonu perde pazarında her kesimden tüketiciye hitap eden görselliği ve evler için uygulamada getirdiği kombin kolaylığı ile de ayrıca göze çarpıyor. Brillant’ın bu yenilikçi ve farklı koleksiyonu, 2021’de pazarı ve mağazaları daha da çeşitlendirmiş olacak ve müşterilerden de karşılığını görecektir... Pendikli değerli müşterilerimizi bu yeni koleksiyonu yakından tanımaları için mağazamıza özellikle davet ediyor ve bekliyoruz…”

İLETİŞİM:

TURAN ÇEYİZ
Hamdi Yavuz Turan / 0554 832 31 25
Güzelyalı Mah. Cumhur Cad. No: 3/A
Pendik - İstanbul