Brillant Dostları Yeni Koleksiyon “KATLAMALI KETEN PERDE”yi Anlatıyor Hasan Köse - Espiye / Giresun
Haber: ÖMER AŞICI

Ürün ve koleksiyonları ile yarım asrı yakalayan Brillant’ın perde pazarındaki aktif girişimleri hız kesmiyor...
Piyasada kalitesi başta olmak üzere hemen her kesime hitap eden yenilikçi ve özgün koleksiyonları ile ses getirmeye devam eden Brillant, yepyeni bir koleksiyon ile perde pazarına yine artı bir hareket ve canlılık getiriyor. 2021 sezonuna Brillant Gallery koleksiyonu ile giriş yapan Brillant; şimdi de “Brillant Katlamalı Keten Perde” koleksiyonu ile mevcut pazarda ve Brillant Dostları’nın hizmetinde!
+++
Aypa Tekstil”in müşterisi olan ve Espiye / Giresun’da “Hasan Köse Perde Tasarım”ın sahibi Sayın Hasan Köse; Brillant Katlamalı Keten Perde konusundaki görüşlerini şöyle özetledi:

“ 7 yıldır meslekteyim ve günümüzde Aypa Tekstil ile olan işbirliğimi sürdürüyorum. Brillant Katlamalı Keten Perde; bence kalitesi, pastel renkleri, desenleri ve yenilikçi konseptiyle pazarda beğenilecektir. Ayrıca bu yeni koleksiyon farklı kesimlerdeki müşteri taleplerine de hitap edebilecektir. Diğer yandan uygulamada evler ve mekanlar için görsel olarak artı bir zarafet ve güzellik de sunmuş olacaktır.

Brillant Katlamalı Keten Perde, daha önce piyasada gördüğümüz benzerlerinden çok daha kullanışlı ve pratik kullanımı ile de dikkat çekiyor. Ayrıca bu yeni koleksiyonun pazarda yeni bir perde modası getireceğini de söylemek isterim.
Mağazamıza alışveriş için gelen tüm değerli müşterilerimize ürünlerimizi sunarken, “Siz Buna Değersiniz!” sloganımız ile hizmet veriyor ve kendilerini mağazamızda görmekten büyük bir memnuniyet duyuyoruz.”

İLETİŞİM:
Hasan Köse Perde Tasarım
Hasan Köse - 0545 675 28 28
Merkez Mah. 23 Nisan Cad. No: 28/18
Espiye- Giresun