Brillant Dostları Yeni Koleksiyon “KATLAMALI KETEN PERDE”yi Anlatıyor İsmail Turan - Keşap / Giresun
Haber: ÖMER AŞICI

Ürün ve koleksiyonları ile yarım asrı yakalayan Brillant’ın perde pazarındaki aktif girişimleri hız kesmiyor...
Piyasada kalitesi başta olmak üzere hemen her kesime hitap eden yenilikçi ve özgün koleksiyonları ile ses getirmeye devam eden Brillant, yepyeni bir koleksiyon ile perde pazarına yine artı bir hareket ve canlılık getiriyor. 2021 sezonuna Brillant Gallery koleksiyonu ile giriş yapan Brillant; şimdi de “Brillant Katlamalı Keten Perde” koleksiyonu ile mevcut pazarda ve Brillant Dostları’nın hizmetinde!
;+++

Aypa Tekstil”in müşterisi olan ve Keşap / Giresun’da “By Mutlu Perde”nin sahibi Sayın İsmail Turan; Brillant Katlamalı Keten Perde konusundaki görüşlerini şöyle özetledi:

“ 38 yıldır meslekteyim ve günümüzde Aypa Tekstil ile olan işbirliğimi de 8 yıldır sürdürüyorum. Brillant Katlamalı Keten Perde’yi; desenleri ve pastel renkleri eşliğinde ve en önemlisi; değişik, yenilikçi ve farklı bir koleksiyon olmasıyla beğendim… O nedenle evimin perdelerini de de Brillant Katlamalı Keten Perde ile yeniledim!..
Katlamalı Keten Perde’nin özellikle deniz manzaralı ev ve mekanlardaki harika görselliğini de burada yeri gelmişken özellikle belirtmek isterim… Bu koleksiyon evlerdeki mevcut eşyalar ile birlikte artı bir kombin zenginliği ve güzelliği ile de öne çıkıyor… Kullanım kolaylığı ile geçmişteki benzerlerinden çok farklı olan bu yeni koleksiyon, ayrıca perde pazarında yepyeni bir modayı da getirmiş olacak...
Bu nedenle; Brillant markasını özellikle arayarak ve tercih ederek mağazamıza gelen tüm değerli müşterilerimizi, Katlamalı Keten Perde’yi de yakından ve bire bir tanımaları için mağazamıza bekliyoruz!..”

İLETİŞİM:

By Mutlu Perde
İsmail Turan - 0543 572 15 81
Bozkurt Mah. Atatürk Cad. No. 22 / B Keşap - Giresun