Brillant Dostları Yeni Koleksiyon “KATLAMALI KETEN PERDE”yi Anlatıyor Aydın Atılgan - Tokat
Haber: ÖMER AŞICI

Ürün ve koleksiyonları ile yarım asrı yakalayan Brillant’ın perde pazarındaki aktif girişimleri hız kesmiyor...
Piyasada kalitesi başta olmak üzere hemen her kesime hitap eden yenilikçi ve özgün koleksiyonları ile ses getirmeye devam eden Brillant, yepyeni bir koleksiyon ile perde pazarına yine artı bir hareket ve canlılık getiriyor. 2021 sezonuna Brillant Gallery koleksiyonu ile giriş yapan Brillant; şimdi de “Brillant Katlamalı Keten Perde” koleksiyonu ile mevcut pazarda ve Brillant Dostları’nın hizmetinde!

+++

Tokat’ta “Aydın Perde”nin sahibi Sayın Aydın Atılgan Katlamalı Keten Perde konusundaki görüşlerini şöyle özetledi:

“14 yıldır mağazamızda sektörün tanınmış bir markası olan Brillant ürünlerini satmaya devam ediyorum. Brillant’ın yeni koleksiyonu olan Katlamalı Keten Perde için de şunları söyleyebilirim:
Kalitesi, farklı desenleri, renkleri ve özel konsepti ile beğendiğim bir koleksiyon olmuş… Mevcut perde pazarına ve her kesimden müşteriye hitap edecek farklı özellikleriyle dikkat çekiyor…
Ayrıca perde modasında özel konseptiyle yepyeni bir ürün olarak da müşterilerce de tercih görecektir…

Brillant Katlamalı Keten Perde, pratik kolaylığı ile evlerde uygulandığında, ortamın havasını değiştiren, mekana artı bir güzellik ve görsellik katmasıyla da ilgi görecektir…

Kısaca; Brillant müşterilerine güven veren ve pazarda lider bir marka olmanın özellikleri eşliğinde, bu yeni koleksiyon ile de piyasaya bir canlılık ve hareket getirecektir...”


İLETİŞİM:
Aydın Perde
Aydın Atılgan
0532 - 202 96 39
0356 - 212 73 03
600 Evler Mah. Yenişehir Bulvarı No: 15 TOKAT