Brillant Dostları Yeni Koleksiyon “KATLAMALI KETEN PERDE”yi Anlatıyor Can Öztürk- Altınordu / ORDU
Haber: ÖMER AŞICI

Ürün ve koleksiyonları ile yarım asrı yakalayan Brillant’ın perde pazarındaki aktif girişimleri hız kesmiyor...
Piyasada kalitesi başta olmak üzere hemen her kesime hitap eden yenilikçi ve özgün koleksiyonları ile ses getirmeye devam eden Brillant, yepyeni bir koleksiyon ile perde pazarına yine artı bir hareket ve canlılık getiriyor. 2021 sezonuna Brillant Gallery koleksiyonu ile giriş yapan Brillant; şimdi de “Brillant Katlamalı Keten Perde” koleksiyonu ile mevcut pazarda ve Brillant Dostları’nın hizmetinde!
+++

Altınordu / Ordu’da “Cebeci Çeyiz”in sahibi Sayın Can Öztürk, Brillant Keten Perde konusundaki görüşlerini şöyle özetledi:

“10 yıldan günümüze mağazamızda Brillant ürünlerini değerli müşterilerime sunmaktayım... Brillant uzun yıllardır tüketicilerin yoğun ilgi gösterdiği ve tercih ettiği seçkin bir marka ve sektörde perdeye yön vermesi ile bilinir… O nedenle de her sezon farklı konsept ve koleksiyonlarıyla pazarı çeşitlendirir.
Brillant Katlamalı Keten Perde de, bunların en yenisi... Bu yeni koleksiyon; farklı desen, zemin ve renk skalası ile pazarda öne çıkıyor. Günümüz perde modasına getirdiği çeşitliliğin yanı sıra, değişik mekanlarda ve evlerde kullanım ve uygulama kolaylığı ile de bu yüzden kabul görüyor!..”

İLETİŞİM:

Cebeci Çeyiz
Can Öztürk
0531- 929 79 14
Yeni Mah. Tıflı Cad. No: 18/A
Altınordu- ORDU