Brillant Dostları Yeni Koleksiyon “KATLAMALI KETEN PERDE”yi Anlatıyor Abdullah Kaçmaz - İpekyolu - Van
Haber: ÖMER AŞICI

Ürün ve koleksiyonları ile yarım asrı yakalayan Brillant’ın perde pazarındaki aktif girişimleri hız kesmiyor...
Piyasada kalitesi başta olmak üzere hemen her kesime hitap eden yenilikçi ve özgün koleksiyonları ile ses getirmeye devam eden Brillant, yepyeni bir koleksiyon ile perde pazarına yine artı bir hareket ve canlılık getiriyor. 2021 sezonuna Brillant Gallery koleksiyonu ile giriş yapan Brillant; şimdi de “Brillant Katlamalı Keten Perde” koleksiyonu ile mevcut pazarda ve Brillant Dostları’nın hizmetinde!
+++

İpekyolu / Van’da ”Evim Perde”nin sahibi olan Sayın Abdullah Kaçmaz, Brillant Katlamalı Keten Perde hakkındaki görüşlerini şöyle özetledi:

Öncelikle şunu söylemek istiyorum: Ürünleri ve koleksiyonları kendi alanında tanınan bir marka olan Brillant perde pazarında bir numaradır!.. Katlamalı Keten Perdeyi de yeni konsepti, renk ve desen farklılığı ile beğendim. Dolayısı ile yenilikçi görseli ve pratik kullanımı ile perde pazarında zamanla tercih görecektir. Ayrıca Katlamalı Keten Perde evlere, odalara ve kullanım alanlarına artı bir güzellik ve zarafet te sağlayabilecektir. Bu koleksiyonun uygulandığı Fransız camlarda çok güzel bir görünüm sağladığını da özellikle belirtmek isterim…”

İLETİŞİM:
Evim Perde
Abdullah Kaçmaz
Şerefiye Mah. İnkılap 2 Sok. No:2/a
İpekyolu – VAN
0542 661 33 97
İnstagram= evim_perde_van