HOMETEX- 26. Ev Tekstili ve Aksesuarları Fuarı
Türkiye Ev Tekstili Sanayici ve İş İnsanları Derneği (TETSİAD) ve Bursa Ticaret ve Sanayi Odası’nın %100 iştiraki olan KFA Fuarcılık AŞ organizasyonuyla düzenlenecek sektörün en önemli buluşması HOMETEX Ev Tekstili ve Aksesuarları Fuarı bu yıl 26. kez kapılarını açacak. Fuarımız yine TETSİAD işbirliği ile başkaca bir organizatör ile 25 kez düzenlenmiş; organizatör ve isim değişikliği ile tazelenerek 26. kez kapılarını açmaya hazırlanmaktadır.

Alanında dünyanın en büyük iki organizasyonundan birisi olan HOMETEX, 17-21 Mayıs 2022 tarihleri arasında büyük bir yatırımla yenilenen İstanbul Fuar Merkezi’nde, ev tekstili sektörüne yönelik gerçekleştirilecek tek fuar olacaktır.

Bu yıl daha da yükselen standartlarla düzenlenecek ve TOBB’un 2022 Fuar Takvimi’nde yer alan HOMETEX Fuarı’nın, sektörün dünyadaki yeni trendlerini belirleyeceği öngörülmektedir.

KFA Fuarcılık AŞ ve TETSİAD'ın yoğun çalışmalarıyla Mayıs ayında İstanbul Dünya Ticaret Merkezi’nde 11 salonda 160.000 m2’de düzenlenecek olan fuarda yatak örtüleri, havlu ve bornozlar, perdelik ve döşemelik kumaşlar, perdeler, tüller ve dantelalar, battaniyeler, yatak, yorgan ve uyku tulumları gibi ev tekstil ürünleri sergilenecektir.

HOMETEX Fuarı’nın başta Fas, Tunus, Cezayir, Almanya, İngiltere, ABD, Rusya, Mısır, Kuveyt, BAE ve Suudi Arabistan olmak üzere dünyanın dört bir yanından ev tekstili alanında faaliyet gösteren firmaları bir araya getirmesi planlanmaktadır.

Takip eden linkten web sitemizi inceleyebilirsiniz; https://hometex.com.tr/