Sonbaharın Eşliğinde Süper Bir Koleksiyon Geliyor “Brillant Gallery” Geliyor!
Haber: Ömer Aşıcı
Brillant 50 yılı aşkın deneyim ve tecrübesi, özgün çalışmaları ve kaliteli ürün gruplarından oluşan koleksiyonları eşliğinde, her zaman olduğu gibi durağan piyasayı canlandırmaya, artı kazançlar eşliğinde mağazaları çeşitlendirmeye ve değerli müşterilerini yüceltmeye devam ediyor!..
Bu nedenlerle Brillant; uzun yıllardır ülkemizde ve dünyada başta global markası, ürünleri, kalitesi ve tasarım zenginliğinin yanı sıra, Türk ev tekstiline yön veren yeniliklerin öncüsü ve her zaman yeni kazançlara ve hedeflere açılan doğru ve güvenilir bir adresin de adı oldu!..
Dolayısı ile Brillant; ülkemizde ve dünyada fark yaratan, yeniliklere açık ve her yıl kendini aşan bir marka olmanın sorumluluğunu ve öncülüğünü de taşıyor!
Bu öncülüğü eşliğinde Brillant, şimdi de sonbaharla birlikte farklı bir konsept içeren ve pazara doğrudan pozitif bir katkı sağlayacak mükemmel ve harika bir koleksiyonu daha sektörle buluşturmak üzere…
“Brillant Gallery” geliyor!

“Brillant Gallery” ile başta Brillant Dostları olmak üzere; bütün sektör mensuplarına piyasada ayrıcalık, mağaza reyonlarına yenilik ve yepyeni bir trend eşliğinde, sezon modası ve modelleriyle süper bir satış ve kazanç fırsatı da geliyor!..
“Brillant Gallery” geliyor!..
Çok yakında!
Takipte kalın!..