Güçlü Geçmişten, Güçlü Geleceğe Dekoper…
Koleksiyon Denilince, Dekoper
Geniş koleksiyon çeşitliliği ve hizmet kalitesi ile sektörde kendinden söz ettiren marka. Yeni sezonda, yeni koleksiyonuyla sizlerle olacak.
Dekoper, yıl boyunca sürekli yenilediği ve güçlendirdiği koleksiyonu ile yurt içi ve yurt dışı bir çok sektör liderinin ve perakende firmasının tercihi olmuştur.
Dünya markası Brillant Best of Zebra ve Ulusal Tekstil markası Vinaldi Concept'in mekanik perde üretim hizmeti tüm Türkiye'ye Dekoper kalitesi ile sağlanıyor. İtalya ve İran’da hizmet veren Armonia di İnterni de kumaş tedarik ve perde üretim süreçleri için Dekoper’i tercih etti.
Bu Yılda İhracatta Tercih Edilen Marka
Dekoper, Önceki Yıllarda ki Başarı Çıtasını Bu Yıl Daha İleriye Götürerek Sergilemiş Olduğu En İyi Performansı Sürdürdü.
Özellikle Orta Doğu ve Avrupa ülkelerinin yoğun talebiyle, ihracatta başarı çıtasını her geçen yıl daha da arttıran Dekoper, kartela ve kumaş tedariği noktasında yine sektörün en çok tercih edilen markaların başında gelmektedir.
Vizyon Sahibi Olmak
Dekoper vizyonu doğrultusunda, gelişen ve güncel teknolojileri kullanan, müşteri beklentilerini aşarak karşılayan, kolay satın alınabilir ve kullanılabilir, güvenilir ürünleri geliştirerek, değerli müşterilerimizin kullanımına sunarız.

Temel İlkelerimiz;
Haklı Müşteri Anlayışı, Takım Çalışması, Kaliteli Üretim ve Samimi İletişim, Zamanında Teslim en önemli ilkelerimizdir.
Uluslararası Fuar Katılımları
Her yıl uluslararası olarak düzenlenen, Evteks ve Home&Tex fuarlarında yerimizi almaya devam ediyoruz. Katıldığımız her fuarda olduğu gibi yoğun bir ilgiyle karşılanan standımız, yerli ve yabancı bir çok ziyaretçinin uğrak noktası haline geliyor. Görücüye çıkan yeni koleksiyon ve ürünlerimizi sergilediğimiz fuarlardan kareleri sizler için derledik.